Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

Kral Arthur: Kılıç Efsanesi Filminin Özel Gösterimine Davetlisiniz!

Warner Bros. Pictures ve Village Roadshow Pictures sizleri 12 Mayıs’ta vizyona girecek KRAL ARTHUR: KILIÇ EFSANESİ filminin Özel Gösterimine davet ediyor! Ünlü yönetmen Guy Ritchie’nin (“The Man from U.N.C.L.E.,” “Sherlock Holmes” filmleri) kendine has dinamik tarzını yansıttığı bu epik, aksiyon-macera filminin başrolünde Charlie Hunnam (Sons of Anarchy ve Pasific Rim) yer alıyor.

Film Kral Arthur’un ikonik kılıcı Excalibur’un efsanesini ve Arthur’un sokaklardan, tahta yolculuğunu konu alıyor. Arthur çocukken babası öldürüldüğünde, amcası Vortigern (Jude Law) taç giyer. Doğuştan kazanılan hakkı kendisinden çalınan ve kim olduğuna dair hiç bir fikri olmayan Arthur, şehrin arka sokaklarında, ekmeğini taştan çıkaran biridir. Ama bir kez kılıcını taştan çektiğinde, bütün hayatı alt üst olur ve hoşuna gitse de gitmese de gerçek mirasına sahip çıkmaya mecbur bırakılır.

Filmde Hunnam  ve Oscar adayı Jude Law’a (“Cold Mountain,” “The Talented Mr. Ripley”) Mage rolünde;Astrid Bergès-Frisbey (“Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides”), Bedivere rolünde; Oscar adayı Djimon Hounsou (“Blood Diamond,” “In America”), Goosefat Bill rolünde; Aidan Gillen (HBO’nun “Game of Thrones”)  ve Arthur’un babası kral Uther Pendrago rolünde Eric Bana (“Star Trek”) eşlik ediyor.

Warner Bros. Pictures ve Village Roadshow Pictures’ın katkıları ile düzenlediğimiz bu Özel Gösterim 10 Mayıs Çarşamba tarihinde İstanbul Levent’te 21:00 sularında gerçekleşecek.

Etkinlik için 5 adet çift kişilik davetiyemiz bulunuyor ve bu davetiyeleri kazanma şansı yakalamak çok kolay!

  1. Facebook sayfamızı beğenin
  2. Facebook sayfamız üzerinden paylaşılan “Kral Arthur: Kılıç Efsanesi Filminin Özel Gösterimine Davetlisiniz!” gönderisini beğenin ve herkese açık paylaşın
  3. Şu sorunun cevabını adınız ve soy adınız ile birlikte info@geekstra.com adresine gönderin.
    • Soru: Kral Arthur: Kılıç Efsanesi filminde Arthur’un babasını canlandıran oyuncu kimdir?
  4. Doğru cevabı gönderenler arasından random.org üzerinden yapılacak çekiliş ile bilet kazananlar belirlenecek ve  9 Mayıs’ta duyurulacak.

Ülkemizde 12 Mayıs’ta vizyona girecek olan Kral Arthur: Kılıç Efsanesi’ni herkesten önce izleme fırsatını kaçırmayın!

Ayrıca bizleri Patreon’da “Özel Film Gösterimlerinde Yeriniz Hazır!” kategorisinden destekleyen patronlarımız Geekstra olarak düzenlediğimiz bu çok özel gösterimlere ÇEKİLİŞSİZ KURASIZ katılma hakkı kazanıyor!  PATREON sayfamızı ziyaret etmek ve daha fazla bilgi almak için tıklayın! 

Uyarı: Kral Arthur: Kılıç Efsanesi Özel Gösterimi Warner Bros. Pictures ve Village Roadshow Pictures  izniyle düzenlenmektedir. Tüm hakları saklıdır. Davetiyeler hediyedir para ile satılamaz. Gösterimlerde lütfen kayıt cihazı kullanmayınız ve telefonlarınızı kapalı tutunuz.

© 2017 Warner Bros. Ent. Tüm Hakları Saklıdır.

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi! Bize destek olmak isterseniz, PATREON sayfamızdan bizlere destek olabilirsiniz.
Bu arada dost sitemiz Paralel Evren Çizgi Roman Dükkanına da göz atın!


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...
Devamını oku:
Batman Returns 25. Yıl Dönümü Röportajı

1992 yılında vizyona girmiş olan Batman Returns, karakteri ve Batman dünyasını yine Tim Burton'ın çektiği...

Rick and Morty S3 Ne Zaman Mı Geliyor? Dan Harmon Rap Yaparak Cevaplıyor!

Dan Harmon’a bu sene en çok sorulan soru sanrım “Rick and Morty’nin 3. Sezonu nezaman...

Kapat