• Home
  • keyboard_arrow_right FİLM
  • keyboard_arrow_right Avatar Devam Filmlerinin Çekimleri Sonunda Başlıyor

FİLM

Avatar Devam Filmlerinin Çekimleri Sonunda Başlıyor

R.ist.T.O. 1 Şubat 2017


Background
share close

2009’da Avatar vizyona girdiğinden beri devam filmleri bekleniyor. Yıllardır geliştirme aşamasında olan filmlerin nihayet çekim aşamasına başlanması söz konusu.

Tam olarak kamera çekimleri olmasa da yapılan açıklamalar Avatar devam filmleri için Ağustos ayında motion capture’a başlayacakları yönünde.

The Daily Beast ile konuşan James Cameron şöye açıklıyor:

Dikkate alınması gereken şey şu ki benim odağım Avatar 2’de değil. Benim odağım Avatar 2,3,4,5’te. Benim yaklaşım biçimim bu. Tüm devam filmlerin üzerine aynı ölçüde geliştirme çalışmaları yapıldı ve Avatar 5’in senaryosunu daha yeni bitirdim. Şimdi aktif hazırlıklara başlıyorum. Ağustos ayında oyuncularla motion capture üzerinde çalışacağım. Her şey tasarlandı ve hazır. Son sürat ilerliyoruz. Hapisten salınmış gibi hissediyorum zira son iki senedir senaryoların üzerinde çalışıyordum. Şuanda hayatın tadını çıkartıyorum. Yazmayı hiç sevmem ve yazarlığı düşmanıma bile dilemem.

geekstra_avatarFox daha önce Avatar devam filmlerinin 2018, 2020, 2022 ve 2023 yıllarında vizyona gireceğini duyurmuştu. Senaryolarını James Cameron ile birlikte Rick Jaffa, Amanda Silver, Josh Fiedman ve Shane Salerno’nun yaptığı filmler Cameron tarafından yönetilecek. Ayrıca orijinal kadrodan Sam Worthington, Zoe Saldana, Stephen Lang ve Sigourney Weaver seriye dönüş yapacaklar.

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi! Bize destek olmak isterseniz, PATREON sayfamızdan bizlere destek olabilirsiniz.
Bu arada dost sitemiz Paralel Evren Çizgi Roman Dükkanına da göz atın!

Etiketler: .

Yazar

R.ist.T.O.

İzle, oku, tüket... Tekrarla.

list Arşiv

Background
Previous post

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Yorumunu Yaz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site çöp yorumlardan kaçınmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinin nasıl kullanıldığını öğrenmek için tıkla.