• Home
  • keyboard_arrow_right FİLM
  • keyboard_arrow_right DC
  • keyboard_arrow_right Ben Affleck Batman Rolünden Ayrılmak İçin Uygun Bir Yol Arıyor!

FİLM

Ben Affleck Batman Rolünden Ayrılmak İçin Uygun Bir Yol Arıyor!

aranelwilibald 16 Kasım 2017


Background
share close

Warner Bros. beşinci DCEU filmi olan Justice League filmini vizyona sokmaya hazırlandığı şu günlerde, Ben Affleck ise Batman rolünden münasip ve hoş bir şekilde ayrılamanın yollarını arıyor. Daha önce de bu tür haberlerle gündeme gelen Ben Affleck, son olarak USA Today’e verdiği demeçte şunları belirtti:

“Matt Reeves tarafından çekilecek olan Batman filmi hakkında düşünüyorum. Bu işi sonsuza kadar yapamazsınız. Bu yüzden münasip ve hoş bir şekilde bu rolü bırakmanın yolunu arıyorum”

Warner ve DC kurduğu sinematik evreni Wonder Woman filmi ile yeni toparlamaya başlamışken, Justice League filmi de vizyona girmeye hazırlanıyorken, Ben Affleck’in bu açıklamaları DC sinematik evrenini nasıl etkiler bilinmez. Ancak bu noktaya nasıl gelindi, biraz hatırlamaya çalışalım.

Önce, Batman v Superman: Dawn of Justice’in aldığı olumsuz eleştiriler yüzünden Ben Affleck’in keyfi bir hayli kaçmış gözüküyordu. Affleck’in bu durumdan duyduğu hoşnutsuzluk sosyal medya civarlarında da olay oldu. Ardından, işinin yoğunluğu sebep göstererek ve aynı zamanda sadece Batman rolüne odaklanmak istediğini belirterek, kendi yazıp yöneteceği solo Batman filmini Dawn of the Planet of the Apes ve War for the Planet of the Apes filmlerinin yönetmeni olan Matt Reeves’e bıraktı. Ben Affleck’in senaryosunu kullanmayacağını açıklayan Matt Reeves, kendi yazacağı bir senaryo ile projeye devam etme kararı aldı. Bu dönemde Ben Affleck’in DC sinematik evreninden ayrılıyor dedikoduları iyice ayyuka çıktı.

e3fba-1a0fatjeeq-kwyjwsp0plbq

Ben Affleck pelerini ve maskeyi son olarak hangi filmde giyer bilemiyorum ama Batman rolü için yakın zamanda bir devir teslim göreceğimiz kesin. Ortalığı ateşe vermeden, bir durup düşünelim. Ben Affleck’in Batman rolünden ayrılıyor olması DC sinematik evreni için başka kapılar açabilir. Örneğin, yıllardır live-action Batman Beyond uyarlaması görmek isteyen biri olarak bu habere heyecanlanmadım değil. Sinematik evrende Bruce Wayne’i emekliye ayırarak, maskeyi Terry McGinnis’e verebilirler. Sonuçta Ben Affleck’in yaşı malum, gönlü de pek yok gibi, bir noktadan sonra bırakmak istemesi normal. Yeni ve genç bir aktör bularak sinematik evrende Batman Beyond (Terry McGinnis) görsek fena olmaz bence.

Siz ne düşünüyorsunuz ?

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
Twitter, Youtube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi! Bize destek olmak isterseniz, PATREON sayfamızdan bizlere destek olabilirsiniz.
Bu arada dost sitemiz Paralel Evren Çizgi Roman Dükkanına da göz atın!

 

Etiketler: .

Yazar

aranelwilibald

Çizgi romanın panelleri arasında gezinen, bilim kurgunun sonsuzluğunda kaybolan, fantastik evrenlerde maceralara çıkan biri.

list Arşiv

Background
Previous post

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Yorumunu Yaz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site çöp yorumlardan kaçınmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinin nasıl kullanıldığını öğrenmek için tıkla.