• Home
  • keyboard_arrow_right FİLM
  • keyboard_arrow_right WTF?
  • keyboard_arrow_right Bryan Singer Bohemian Rhapsody Filminden Kovuldu !

FİLM

Bryan Singer Bohemian Rhapsody Filminden Kovuldu !

aranelwilibald 5 Aralık 2017


Background
share close

Geçtiğimiz aylarda Fox stüdyoları, efsanevi rock grubu Queen’in solisti Freddie Mercury’nin hayatını anlatan Bohemian Rhapsody filminin çekim sürecini başlattı. Başrol için Mr. Robot dizisinden tanıdığımız Rami Malek seçilmişti. Yönetmen koltuğu için ise Bryan Singer ile anlaşılmıştı. Çekimler Londra’da halihazırda devam ediyordu ve iki hafta içerisinde tamamlanması bekleniyordu. Ancak, Fox stüdyoları, birkaç gün önce Bryan Singer’ın yaşadığı sağlık problemleri yüzünden çekimlerin durdurulduğunu açıklamıştı. The Hollywood Reporter’ ın yaptığı habere göre ise stüdyo Bryan Singer’ı projeden kovmuş durumda. Fox stüdyoları konuyla ilgili fazla detay vermeden yaptığı resmi açıklamada:

“Bryan Singer artık Bohemian Rhapsody filminin yönetmeni değil.”

DOMYmPkWAAAaHTM

Söylenenlere göre sette yaklaşık bir haftadır kriz yaşanıyormuş. Sorumlusu ise Bryan Singer olarak gösteriliyor. Singer’ın işini aksattığı ve çoğu zaman sette bulunmayıp kendi işini görüntü yönetmenine bıraktığı gibi şeyler konuşuluyor. Öyle ki, filmde Queen’in menajeri Jim Beach’i canlandıran Tom Hollander sette yaşanan gerginlikler yüzünden filmden ayrılma noktasına gelmiş. Bir diğer konu ise Bryan Singer’ın Rami Malek ile yaşadığı tartışmalar ve Rami Malek’in Bryan Singer yüzünden yaşanan bu problemleri, profesyonellikten uzak davranışları vb. şeyleri Fox yetkililerine şikayet etmesi.

Elbette bu çıkan haberlerin çoğu spekülasyon. Özellikle son dönemde Hollywood içerisinde bu türden haberleri görmek oldukça mümkün. Ancak şöyle bir gerçek var ki Bryan Singer birçok X-Men filmi çekmiş bir yönetmen, en son X-Men Apocalypse filmini yine o yönetmişti, kendisi yıllarca Fox stüdyoları ile çalışmış ve stüdyo ile yakın ilişkileri olan birisi. Fakat görünen o ki Bryan Singer’ ın bazı davranışları gerçekten stüdyonun sabrını taşırmış.

Stüdyo tarafından henüz yeni bir yönetmen açıklanmadı. Filmin vizyon tarihi hala Aralık 2018 olarak gözükmekte. Yaşanan bu gelişmeler filmi ne denli etkiler bekleyip göreceğiz.

Siz neler düşünüyorsunuz, yorumlarda belirtin !

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi! Bize destek olmak isterseniz, PATREON sayfamızdan bizlere destek olabilirsiniz.
Bu arada dost sitemiz Paralel Evren Çizgi Roman Dükkanına da göz atın!

Tagged as: .

Author

aranelwilibald

Çizgi romanın panelleri arasında gezinen, bilim kurgunun sonsuzluğunda kaybolan, fantastik evrenlerde maceralara çıkan biri.

list Archive

Background
Previous post

Post comments

This post currently has no comments.

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.