Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

Charlize Theron’lu Atomic Blonde’dan Yeni Fragman Var!

Jock Wick ve gelecek Deadpool devam filminin yönetmeni Chad Stahelski’in elinden çıkma Atomic Blonde, geçen ay çıkardığı ilk fragman ile ilgimizi çekmeyi başarmıştı. Görünen o ki üzerinden pek de bir zaman geçmemişken yeni bir fragman daha çıkarmaya karar vermişler. John Wick’in ilk fragmanının filmin vizyona girmesine tam 28 gün önce çıkmış olduğunu göze alırsak, o serinin başarısının stüdyolara daha sıkı bir pazarlama arzusu aşıladığını söyleyebiliriz sanırım.

Bu son fragmanda hikayeye yönelik yeni birkaç öge ve ek birkaç aksiyon sahnesi görüyoruz. Kurgusal olarak bu fragmanı ilkinden daha çok beğendim diyebilirim. Charlize Theron’un da 40 yaşından sonra aksiyon yıldızına dönüşmesini büyük bir keyifle takip ettiğimi belirtmem gerek. Kendisi aksiyona oldukça yakışıyor.

Siz ne düşünüyorsunuz film ve yeni fragman hakkında?

Antony Johnston’ın 2013 yılında yazdığı “The Coldest City” grafik romanından uyarlanan Atomic Blonde, soğuk savaş dönemi Berlin’inde eski bir MI6 gizli ajanının yaptığı cinayet soruşturmasını ve ardındaki gizemleri konu alıyor. 2017 yazında vizyona girecek film, baş rolündeki Charlize Theron’un yanı sıra James McAvoy(X-Men), Sofia Boutella(Kingsman Secret Servis), John Goodman ve Toby Jones gibi isimlerle oldukça zengin bir oyuncu kadrosuna da sahip.

 

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...
Devamını oku:
Gotham City Sirens Filmi Mi Geliyor?

The Hollywood Reporter Warner Bros.’un Margot Robbie ile Harley Quinn’in rol alacağı bir film projesine...

X-Men Days of Future Past 6 Featurette!

X-Men Days of Future Past’ı büyük bir heyecanla bekleyenleri var ve Bryan Singer’ın geçmiş günahları...

Kapat