Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

[Fragman] Arif v 216

Türk sineması özellikle son dönemde hep aynı konseptte aynı filmleri yapıyor. Ya cinli perili korku filmleri, ya gereksiz ve boş aşk hikayeleri, yada küfürlü komedi oluyor. Hal böyle olunca farklı yapımlar, güzel yapımlar, eski güzel yapımların devamı bizi mest etmeye yetiyor.

gora ile ilgili görsel sonucu

Türkiye’nin her sanatta (edebiyat, sinema vs) bilim-kurgu geçmişi yok denecek kadar az. Bu noktada ise imdadımıza resmen Cem Yılmaz yetişiyor. G.O.R.A ve A.R.O.G Türkiye’nin bilim-kurgu alanındaki son yıllardaki nadir başarılı yapımlarındandı.

gora ile ilgili görsel sonucu

G.O.R.A ve A.R.O.G serisinin bir üçleme olacağını biliyorduk. Son dönemde Cem Yılmaz filmin isminin “Arif v 216” olduğunu açıklamıştı. Bugün ise kendi youtube hesabından bir fragman yayınladı.

Fragmanda eski filmlerden unutmadığımız replikleri duyuyoruz. Sonra ise ana karakterimiz Arif’e eski dostu 216’nın ziyarete geldiğini görüyoruz. İkiliyi nasıl bir macera beklediğini ise ileriki trailerlarda öğreneceğiz. Eski karakterlerden Arif’in karısı Ceku veya efsane karakter Komutan Logar ve yandaşları olacak mı, bilemiyoruz ?

Cem Yılmaz’ın bu seriye güzel bir iş daha ekleyeceğini umut ediyoruz. Ocak 2018’de çıkacak filmde Senaryoyu Cem Yılmaz yazıp Ozan Güven ile başrolü paylaşıyor. Umalım ki o tarih geldiğinde bol kahkaha attığımız, hikayesi sağlam bir Türk bilim-kurgu izleriz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...
Devamını oku:
[Fragman] Wonder Woman Yeni Fragman Teaser’ı ve Poster

DCEU'dan gelecek filmler arasında en çok heyecan duyduğum filmin Wonder Woman olduğundan defalarca bahsettim. Film'in...

[Fragman] Sausage Party +18 Animasyon Filmi

Uzun zamandır şöyle damak tadıyla eğlenebileceğim R Rated bir animasyon filmi izleyememiştim. Fragmana bakılırsa bu...

Kapat