Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

[Fragman] Deadpool 2’nin Yönetmeninden Charlize Theron’lu Grafik Roman Uyarlaması: Atomic Blonde

John Wick ne güzel filmdi ya, değil mi? Kendisini sakınmayan aksiyonu, Keanu Reeves’i, noir-grafik roman havası vs. derken zamanında baya bir coşmuştuk. İşte o filmin bize kazandırdığı iki yönetmenden birisi, Chad Stahelski, gitti ilkini çoğu yönden aratmayan John Wick: Chapter 2’yu çekti. Kameranın arkasındaki diğer isim David Leitch ise bu sırada Deadpool 2’nin yönetmen koltuğuna oturdu. Fakat David Leitch bu zaman aralığında boş durmamış ve kendisini çizgi/grafik roman uyarlamaları dünyasına Deadpool’dan önce sokmuş, filmi çekmiş ve hatta fragmanı bile çıkmış anlaşılan.

Film,  John Wick vari bir atmosfere Charlize Theron eklemesi yapılmış hissiyatı uyandırıyor insanda, ki buna kimsenin itirazı olmaz diye düşünüyorum. İlk bakışta, sahneleri Keanu Reeves keskinliğinde gözükmese de Charlize Theron’un aksiyona yatkınlığını Mad Max’de Furiosa ile gösterdiğini, bu rolde de sırıtmayacağını düşünüyorum. Açıkçası, görevini yerine getirip heyecanlandırmayı başarabildi fragman benim açımdan. Siz ne düşünüyorsunuz?

Antony Johnston’ın 2013 yılında yazdığı “The Coldest City” grafik romanından uyarlanan Atomic Blonde, soğuk savaş dönemi Berlin’inde eski bir MI6 gizli ajanının yaptığı cinayet soruşturmasını ve ardındaki gizemleri konu alıyor. 2017 yazında vizyona girecek film, baş rolündeki Charlize Theron’un yanı sıra James McAvoy(X-Men), Sofia Boutella(Kingsman Secret Servis), John Goodman, Toby Jones gibi isimlerle oldukça zengin bir oyuncu kadrosuna da sahip.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...
Devamını oku:
Tarantino’nun Yeni Filminden Güzel Haberler Var, Koşun !

Sinemanın yaramaz çocuğu Quentin Tarantino son filminin hazırlıklarına süratle devam ediyor. 10. filmiyle beraber sinemayı...

BURNING MAN!!!

Bu internet ne güzel şey. Cehalete bire bir! Her gün yeni şeyler öreniyorum lan sayende...

Kapat