• Home
  • keyboard_arrow_right FİLM
  • keyboard_arrow_right [Fragman] Hızlı ve Öfkeli 8 Uluslararası Fragman

FİLM

[Fragman] Hızlı ve Öfkeli 8 Uluslararası Fragman

R.ist.T.O. 25 Şubat 2017


Background
share close

Sevilen Fast and the Furious (Hızlı ve Öfkeli) serisin en yeni filmi olan The Fate of the Furious için yeni bir uluslararası fragman paylaşıldı ve daha önce görmediğimiz bir çok yeni görüntü içeriyor.

Kişisel olarak özellikle Charlize Theron’un kadroya dahil olmasıyla daha da meraklandığım filmin konusu kısaca şöyle:geekstra_ff8

Dom ve Letty balayındadır. Brian ve Mia ise çocuklarını yetiştirmek için Dom’un araba ve heyecan dolu dünyasına veda etmiş, diğer ekip üyeleri ise geçmiş suçlarından arınmış halde evlerine dönmüştür. Hayat normale dönmüştür. Fakat aniden ortaya çıkan gizemli bir kadın Dom’u tekrar suç dünyasına geri çeker ve eksi ekibine düşlman olmasına neden olur.

Ülkemizde Hızlı ve Öfkeli 8 adı ile vizyona girecek olan film F. Gary Gray tarafından yönetildi ve oyuncu kadrosunda Vin Disel, Dwayne Johnson, Jason Statham, Charlize Theron, Tyrese Gibson, Michelle Rodriquez, Ludacris, Nathalie Emmanuel, Scott Eastwood, Kurt Russell gibi isimler bulunuyor.

Hızlı ve Öfkeli 8 14 Nisan’da vizyona giriyor.

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi! Bize destek olmak isterseniz, PATREON sayfamızdan bizlere destek olabilirsiniz.
Bu arada dost sitemiz Paralel Evren Çizgi Roman Dükkanına da göz atın!

Tagged as: .

Author

R.ist.T.O.

İzle, oku, tüket... Tekrarla.

list Archive

Background
Previous post

Post comments

This post currently has no comments.

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.