Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

[Fragman] King Arthur: Legend of the Sword Resmi Fragmanı

Guy Ritchie’nin Kral Arthur yorumlamasından daha önce de bahsetmıştık. Filmin ilk fragmanı “kılıcı taştan çıkartan”, “doğuştan kral”, gibi ünvanlar ve sanki bu kaderine boyun eğmek istemeyn bir Arthur gösteriyor gibi.

Sanırım yine bu filmle iglili söylemiştim sanırım ama dönemfilmlerinin illüzyonunu kırmak çok kolaydır. Bir, zaten o dönemle ilgili çok fazla bilginiz olmadığından iste istemez ön yargı, klişe ve varsayımlara dayalı bir dünya ile karşı karşıyasınızdır. İki, bir şey size tanıdık geliyorsa onu kendi zamanınızla özdeşleştirmeniz muhtemeldir.

Üç, kızgınlıktan seri uparkat çeken bir adam görürseniz, “hmmm Artuian dönem öncesinde yaşıyor olmalı” demezsiniz.

Şaka bir yana filmin genel anlamda nasıl olacağını çok merak ediyorum zira aşırı modern ögeler içeriyor ve sangki bir Japon mangasının film uyarlaması gibi bir izlenim veriyor.

Guy Ritchie tarafından yönetilen ve ülkemizde 12 Mayıs’ta Kral Arthur: Kılıç Efsanesi adı ile vizyona girecek olan filmin oyuncu kadrosunda Charlie Hunnam, Astrid Berges-Frisbey, Jude Law, Eric Bana, Aidan Gillen, Annabelle Wallis, Djimon Hounsou gbi oyuncular bulunuyor.

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi! Bize destek olmak isterseniz, PATREON sayfamızdan bizlere destek olabilirsiniz.
Bu arada dost sitemiz Paralel Evren Çizgi Roman Dükkanına da göz atın!


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...
Devamını oku:
Ghost in the Shell Filmi Geliyor!

Snow White And The Huntsman filminin yönetmeni Rupert Sanders kült manga/anime serisi (ki seri demek de ne...

[Fragman] Ghostbusters Yeni Fragman

Yeni Ghostbusters filminin 3. fragmanı geldi! https://youtu.be/Y-MlEmrUzB8 Filme karşı internette abartılı bir antipati olduğunu görüyorum...

Kapat