Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

[Fragman] King Arthur: Legend of the Sword Yeni Fragman

geekstra_king arthurArthur, yuvarlak masa şövalyeleri, Excalibur ve Merlin efsanesi şimdiye kadar defalarca anlatıldı. Bu sefer Guy Ritchie’nin yorumlamasıyla karşımıza gelecek olan King Arthur: Legend of the Sword’un yeni fragmanı paylaşıldı.

Hikayeyi hepimiz biliyoruz. Sevilen bir klasiğe yeni bir yorum getirmek çok kolay olmasa da Guy Ritchie denemekten çekinmemiş gibi görünüyor.

Kullanılan çekim teknikleri, renk tonları ve aksiyon sekansları ile birlikte Guy Ritchie’nin klasik tarz ve tavır sahibi karakterleri sanki bir dönem filmi değil dönem filmi kosplayi yapan insanların filmi havası veriyor. Tarih içinde aşırı bilindik ve modernlikle eşleştirdiğim ögelerle karşılaşınca biraz kafam karıştı. Yanlış anlamayın hoşuma gitmedi değil fakat hikayenin kedisine bu unsurları yediremedim. Yaşadığım bu çelişki filme karşı ilgimi daha da arttırdı diyebilirim.

12 Mayıs’ta vizyona girecek olan filmin oyuncu kadrosunda Charlie Hunnam, Astrid Bergès-Frisbey, Djimon Hounsou, Aidan Gillen, Jude Law ve Eric Bana gibi isimler var.

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi! Bize destek olmak isterseniz, PATREON sayfamızdan bizlere destek olabilirsiniz.
Bu arada dost sitemiz Paralel Evren Çizgi Roman Dükkanına da göz atın!


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...
Devamını oku:
PHANTOM OF THE KRYPTONITE

Kafalarda çok soru oluşturan bir kapak bu. Luthor niye org çalıyor Bu org üç tekerlekli...

IPAD AIR VE IPAD MINI RETINALI!

Bilenleriniz biliyordur Apple daha bu Salı (yani dün ama orası Amerika olduğu için bizim için...

Kapat