• Home
  • keyboard_arrow_right FİLM
  • keyboard_arrow_right [Fragman] Yeni Planet of the Apes Fragmanı: Gezegenin Kaderi Artık Bu Son Savaşta Belirlenecek

FİLM

[Fragman] Yeni Planet of the Apes Fragmanı: Gezegenin Kaderi Artık Bu Son Savaşta Belirlenecek

unratedlogician 30 Mart 2017


Background
share close

Andy Serkis’li yeni Planet of the Apes film serisi her film üzerine koyarak ilerleyen, şimdiden gelmiş geçmiş en iyi üçlemelere adını yazdıracağına pek bir şüphe bırakmayan bir seri bana kalırsa.

Üçlemenin son filmi War for the Planet of the Apes’in son çıkan fragmanı da bunu doğrular nitelikte açıkçası. İnsan-ape ilişkisi son kırılma noktasına gelmiş, gezegenin ve türlerin geleceğini etkileyecek son savaşta artık sıra. Ceaser yine son derece karizma, mekanlar ve aksiyon da göz dolduruyor. CGI ve motion capture için ise denebilecek en ufak negatif bir şey yok. İlk filmde bile çığır açıcı seviyede iyiydi, artık iyice gerçekçilik sınırları zorlamaya başladılar.

Filmin insanları temsil eden tarafından Woody Harrelson da çok iyi gözüküyor. Andy Serkis’ten rol çalacağı aşikar. Yönetmen koltuğunda serinin 2. filminin, ve aynı zamanda gelecek Batman filminin de yönetmeni olacak olan Matt Reeves var. Bu yönden de emin ellerde olduğumuzu söyleyebiliriz.

Onca film arasında benim bu yaz en çok merakla ve heyecanla beklediğim film bu sanırım. Bunu boşa çıkarmayacağına olan güvenim de oldukça fazla. At üzerinde dört nala giden ape görmek de zaten her zaman ayrı keyif 😀 Bakalım bu son savaşta kazanan taraf kimler olacak?

Kadrosunda Steve Zahn, Amiah Miller, Karin Konoval, Judy Greer and Terry Notary ve gibi isimleri de bulunduran film 14 Temmuz’da vizyona girecek.

Etiketler: .

Yazar

unratedlogician

Mantık arayışı için çıktığı yolda anlamsızlığı benimsemiş, sevmiş ve kucaklamıştır; biraz okur, biraz izler, biraz da yazar. Şu sıralar pek başka bir şey yaptığı da söylenemez, sanırım.

list Arşiv

Background
Previous post

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Yorumunu Yaz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site çöp yorumlardan kaçınmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinin nasıl kullanıldığını öğrenmek için tıkla.