• Home
 • keyboard_arrow_right FİLM
 • keyboard_arrow_right DC
 • keyboard_arrow_rightPodcasts
 • keyboard_arrow_right
 • keyboard_arrow_right GPoD 75: Geekstra Ekip Muhabbeti 2/2 – Last Jedi Fragmanı
play_arrow

FİLM

GPoD 75: Geekstra Ekip Muhabbeti 2/2 – Last Jedi Fragmanı

Geekstra 18 Ekim 2017


Background
share close

Selam Gençler!

Yeni podcastimizin ilk bölümüne göstermiş olduğunuz yoğun ilgi için teşekkür ederiz! Anlaşılan bu podcast yeni bir seri olarak yoluna devam edecek (hala bir isim seçebilmiş değiliz).

Evet, podcastimize kaldığımız yerden Last Jedi fragmanı ile devam ediyoruz.

Bu podcastin dışında daha farklı podcast içerikler de istiyorsanız bize info@geekstra.com adresinden veya sosyal medyadan veya bu yazının altına yorum olarak veya herhangi birimizi fiziksel olarak bulup kulağımıza bağırarak fikir, öneri ve yorumlarınızı iletebilirsiniz.

Geçen yazıda olduğu gibi bir kaç hatırlatma…

 1. Yeni yazar alımlarına devam ediyoruz ve başvurmak için hala geç kalmış sayılmazsınız. Geekstra yazarı olmak istiyorsanız yapmanız gereken tek şey, yeni veya eski bir yazınızı info@geekstra.com adresine göndermek. Geekstra ekibi olarak yazılarınızı inceledikten sonra beğendiğimiz yazarları aramıza davet edeceğiz (Davidzero, Claymore ve Unratedlogician aramıza buna benzer bir süreçten sonra katılmıştı).
 2. Eğerki bu podcastimizi beğendiyseniz ve devamı gelsin istiyorsanız, podcastimiz için bir isim önerebilirsiniz!
 3. Twitter ve Instagram hesaplarımız yeni yönetim altında! Eğer hali hazırda hesaplarımızı takip ediyorsanız değişimin farkındasınızdır fakat eğerki Twitter ve Instagram hesaplarımızı hala takip etmiyorsanız bir nano saniye kendinizden utandıktan sonra hemen takip etmeye başlayın!
 • cover play_arrow

  GPoD 75: Geekstra Ekip Muhabbeti 2/2 – Last Jedi Fragmanı
  Geekstra

Ayrıca favori Podcast App’inize hemen alttaki rss adresimizi girip (kopyala/yapıştır) her yeni podcastten anında haberdar olmak için abone olabilirsiniz.

http://geekstra.com/feed/podcast

Patreon destekçilerine ödül olarak belli podcastlerimize erken erişim hakkı veriyoruz. Eğer podcastlerimize daha erken erişmek isterseniz Patreon’dan patronumuz olmayı düşünebilirsiniz  . Ana sayfadaki, sitenin sağ kolonundaki ve/veya aşağıdaki playerdan play tuşuna basıp podcast’i direkt stream etmek suretiyle muhabbetimize kulak misafiri olabilir, hemen altında bulunan download yazısına tıklayarak bilgisayarınıza/telefonunuza indirebilir, yazının altındaki yorum kutusu, facebook sayfamız,  facebook grubumuz, instagram ve twitter üzerinden muhabbete ortak olabilirsiniz.

Etiketler: .

Önceki Bölüm
Benzer Bölümler

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Yorumunu Yaz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site çöp yorumlardan kaçınmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinin nasıl kullanıldığını öğrenmek için tıkla.