• Home
  • keyboard_arrow_right FİLM
  • keyboard_arrow_right Hayaldi, Gerçek Mi Oluyor ? Patrick Stewart Star Trek Konusunda Topu Tarantino’ya Attı !

FİLM

Hayaldi, Gerçek Mi Oluyor ? Patrick Stewart Star Trek Konusunda Topu Tarantino’ya Attı !

aranelwilibald 8 Aralık 2017


Background
share close

Şu günlerde Star Trek hayranları bayram havası estiriyorlar ortalıkta, haksız da sayılmazlar. Hatırlar mısınız, geçenlerde Quentin Tarantino’nun fikrinden yola çıkılarak yazılmaya başlanan ve Tarantino’nun yönetmesi beklenen bir Star Trek haberi vermiştik size. Bir köşede efsane bilim kurgu serisi Star Trek diğer köşede ise sinemanın yaramaz çocuğu Quentin Tarantino. Haliyle biz de epey heyecanlandık. Biz henüz dünya Tarantino’nun çekeceği Star Trek filmine hazır mı acaba diye tartışırken, biricik kaptanımız Jean-Luc Picard’a hayat veren usta oyuncu Patrick Stewart Star Trek’e dönüp dönmeme konusunda konuştu. Saygıdeğer Stewart mükemmel bir fikirle çıkıp gelen olursa dönmeye niyetli olduğunu belirtti.

Bu haberler böyle üst üste bir şekilde gelince biz de ” Ya acaba Patrick Stewart göz mü kırpıyor Tarantino’ya ? ” diye sormaktan alıkoyamadık kendimizi. Şurdan detaylı bir şekilde okuyabilirsiniz. Biz bu hayaller ile yatıp kalkarken bugün öğrendik ki, Patrick Stewart’ın da Tarantino’nun kamera arkasında olacağı bir Star Trek filminde oynamaya gönlü varmış. The Hollywood Reporter‘a konuşan usta oyuncu şunları dile getirmiş:

“Hayallerimden biri Tarantino ile birlikte çalışmak. Onun(Quentin Tarantino) işlerine çok büyük bir hayranlık duyuyorum ve bir Tarantino filminde oynamak beni oldukça memnun eder. Yani eğer Star Trek ile ilgili bir şey yönetecekse ve sevgili eski kaptan Jean-Luc’un tekrar ortaya çıkma ihitmali varsa ve bunu Bay Tarantino için yaparsa, onu kucaklayacağım.”

Baya bal damlıyor Patrick Stewart’ın ağzından. Duygularımıza tercüman olup, açıkça dile getirmiş “Tarantino istedi de gelmedik mi ?”.  Belli ki o da en az bizim kadar heyecanlanmış. Nasıl heyecanlanmasın adamcağız ? Quentin Tarantino ismini duymak bile başlı başına heyecan verici bir şey iken üstüne Star Trek ve Tarantino isimleri yan yana telaffuz ediliyor. İşi gücü bırakıp kulak kabartmamak mümkün değil.

fsafasfd

Açıkçası, Quentin Tarantino sırf süs olsun diye Jean-Luc Picard karakterini geri döndürecek bir yönetmen değil. Temennim Tarantino’nun çıkageldiği fikrin içerisinde özlediğimiz karakterlerin olması yönünde. Aksi takdirde Tarantino ancak, hikayenin işleyebileceğine kanaat getirdiği noktada, Jean-Luc Picard gibi bir karakteri geri döndürmek isteyecektir.

İşin özü Patrick Stewart topu baya baya Tarantino’ya atmış. Cevap hakkı doğmuş durumda. Bakalım Tarantino ve Star Trek cephesinden bir karşı hamle gelecek mi? En azından ufak bir cameo görsek fena olmaz bence. Hadi be Tarantino kırma bizi !

Nereye varacak sizce bu işin sonu ? Yorumlarınızı bekliyor olacağız !

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi! Bize destek olmak isterseniz, PATREON sayfamızdan bizlere destek olabilirsiniz.
Bu arada dost sitemiz Paralel Evren Çizgi Roman Dükkanına da göz atın !

Tagged as: .

Author

aranelwilibald

Çizgi romanın panelleri arasında gezinen, bilim kurgunun sonsuzluğunda kaybolan, fantastik evrenlerde maceralara çıkan biri.

list Archive

Background
Previous post

Post comments

This post currently has no comments.

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.