• Home
  • keyboard_arrow_right FİLM
  • keyboard_arrow_right James Cameron, Tim Miller İle Terminator’a Dönüş Yapıyor!

FİLM

James Cameron, Tim Miller İle Terminator’a Dönüş Yapıyor!

R.ist.T.O. 25 Ocak 2017 1


Background
share close

Deadline’ın haberine göre James Cameron, Deadpool’un yönetmeni Tim Miller ile birlikte yeni bir Terminator filmi yapmaya hazırlanıyor.

Terminator film serisini başlatan James Cameron, T2: Judgment Day sonrasında seri ile ilişkisini yazarlık mertebesinde tutmuştu.

2019 yılında Terminator’un haklarının James Cameron’a geri dönecek olması doğrultusunda yeni bir Terminator filmi yapılması planlanıyor.

Cameron Terminator filminin haklarını yapımcı Gale Anne Hurd’a $1’a filmin yönetmenliğini yapmak ve baş rolde Arnold Schwarzenegger’i oynatmak koşuluyla satmış. İlk film 78 Milyon dolar hasılat yaptı ve herkesin favori Terminator filmi olan T2: Judgment Day ise 520 Milyon dolar hasılata erişti.geekstra_terminatorFilmin nasıl bir hikayeyi ele alacağı, bir reboot mu yoksa mevcut zaman akışının devamı olup olmayacağı bilinmiyor. James Cameron’un Avatar serisiyle meşgul olacağı ve yeni Terminator filminin Tim Miller tarafından yönetileceği söyleniyor.

Eğer James Cameron yönetiyor olsaydı muhtemelen yeni bir kamera, teknoloji veya prosesin icadını beklemek durumunda kalır filmi anca 2025 yılında görürdük. Belki de son dönem bir çok filmde kullanılan gençleştirme veya gerçekçi CGI teknolojilerin mükemmelleştirilmesiyle Arnold’u T2’deki haliyle yeniden izleme fırsatı yakalarız?

Ne diyorsunuz gençler? James Cameron önderliğinde yeni bir Terminator filmine hazır mısınız?

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi! Bize destek olmak isterseniz, PATREON sayfamızdan bizlere destek olabilirsiniz.
Bu arada dost sitemiz Paralel Evren Çizgi Roman Dükkanına da göz atın!

Etiketler: .

Yazar

R.ist.T.O.

İzle, oku, tüket... Tekrarla.

list Arşiv

Background
Previous post

Yorumlar

This post currently has 1 comment.
  1. Sonsuz on 27 Ocak 2017

    Robocop’un rebootu ortada, bazı şeyler ilk haliyle güzeldir, artık öyle tıkandılar ki Halka’nın bile bir kaç yıl geçmiş olmasına rağmen çabuk çabuk rebootu yapıldı. Freddy Krueger yerde süründü !! Jason bile ocak 13’e gösterime giremedi, Allah’ tan Marvel var yoksa hollywood bitik durumda.

Yorumunu Yaz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site çöp yorumlardan kaçınmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinin nasıl kullanıldığını öğrenmek için tıkla.