• Home
  • keyboard_arrow_right FİLM
  • keyboard_arrow_right ETKİNLİK
  • keyboard_arrow_right Kabuktaki Hayalet Ön Gösterimine Götürüyoruz!

FİLM

Kabuktaki Hayalet Ön Gösterimine Götürüyoruz!

ExOblivione 24 Mart 2017


Background
share close

Selam gençler!

Duyurulduğundan beri gerek oyuncu seçimi gerekse nasıl bir uyarlama olacağı konusunda üzerine fırtınalar kopan, manga ve anime severler için kült olan önemli serilerden bir tanesi Kabuktaki Hayalet (Ghost In The Shell) 31 Mart’ta IMAX® 3D, DİJİTAL 3D ve 2D seçenekleriyle vizyona giriyor. Filmin özel ön gösterimine siz Geekstra takipçilerinden 7 kişi bir arkadaşı ile beraber katılma şansı kazanacak.

Başrollerinde Scarlett Johansson, “Beat” Takeshi Kitano ve Juliette Binoche’un oynadığı Kabuktaki Hayalet filminin konusu kısaca şöyle: Binbaşı (Scarlett Johansson) korkunç bir kazadan kurtarılmış ve dünyanın en tehlikeli suçlularını durdurmaya kendisini adayan kusursuz bir asker olarak siber-geliştirilmiş insan türünün ilk örneğidir. Terörizm, insanların zihinlerine girip onları kontrol etmeyi de içeren yeni bir boyuta ulaştığında Binbaşı bunu durdurmak için eşsiz biçimde donatılır. Yeni bir düşmanla yüzleşmeye hazırlanırken kendisine yalan söylendiğini, hayatının kurtarılmadığını, çalındığını öğrenir. Geçmişini geri kazanmak, bunu kendisine kimin yaptığını öğrenmek, başkalarına da yapmadan onları durdurmak için hiçbir engel tanımayacaktır.

Binbaşı rolünde Scarlett Johansson ve Aramaki rolünde “Beat” Takeshi Kitano

30 Mart Perşembe günü akşam saatlerinde Anadolu yakasında gerçekleşecek Kabuktaki Hayalet‘in çok özel ön gösterimine katılmaya hak kazanmak için yapmanız gerekenler çok basit.

  • Facebook sayfamızı beğenin
  • Facebook sayfamız üzerinden paylaşılan “Kabuktaki Hayalet Ön Gösterimine Götürüyoruz!” gönderisini beğenin ve herkese açık paylaşın
  • Şu sorunun cevabını adınız ve soy adınız ile birlikte info@geekstra.com adresine gönderin. Soru: Binbaşı’nın ortağı olan Batou karakterini canlandıran oyuncunun adı nedir?
  • Doğru cevabı gönderenler arasından yapılacak çekiliş ile bilet kazananlar belirlenecek ve 29 Mart Çarşamba duyurulacak.

Scarlett Johansson plays The Major in Ghost in the Shell from Paramount Pictures and DreamWorks Pictures in theaters March 31, 2017.

Herkese iyi şanlar!

Hadin

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
Twitter, Youtube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi! Bize destek olmak isterseniz, PATREON sayfamızdan bizlere destek olabilirsiniz.

Etiketler: .

Previous post

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Yorumunu Yaz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site çöp yorumlardan kaçınmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinin nasıl kullanıldığını öğrenmek için tıkla.