Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

Karl Urban Pasific Rim 2’de Mi?

Pasific Rim 2 diye ağladık ağladık ve nihayet film çekiliyor. Şimdi silinmiş olsa da Pacific Rim: Uprising filminin görüntü yönetmeni Dan Mindel Instagram hesabından Rinko Kikuchi’nin Mako Mori rolünde yeniden karşımızda olacağını paylaştı.

Kikuchi’nin dışında Charlie Day ve Burn Gorman’ın da seriye döneceği söyleniyor (her ne kadar IMDB sayfasında görünmeseler de). Scott Eastwood, John Boyega, Levi Meaden, Adria Arjona gibi yeni isimlerle kaşımızda olan Pasific Rim 2’ye sürpiz bir ismin dahil olabileceği söylentisi var.geekstra_pacific-rimEvet Karl Urban! Bunu nereden mi biliyoruz? Eğer resme yakından bakarsanız kameraya yapıştırılmış ve üzerinde isimler yazan bir kağıt parçası göreceksiniz. Pembe renkli satırda Karl Urban’ın adı görülüyor. Daha filmde yer alıp almadığı açıklanmadığından rolünün ne kadar büyük olacağını bilemiyoruz fakat yine de heyecan verici bir haber.

Steven S. DeKnight tarafından yönetilecek ve Del Toro’nun yapımcılığını üstleneceği Pasific Rim: Uprising filminin 23 Şubat 2018’de vizyona girmesi bekleniyor.

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi!
Bu arada dost sitemiz Paralel Evren Çizgi Roman Dükkanına da göz atın!


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...
Devamını oku:
Balkon Keyfi 47 – Game of Thrones S06 EP02 + Sürpriz!

Selam Gençler! Bu hafta da sizlere bir Balkon Keyfi Game of Thrones muhabbeti sunmayı başardık....

Captain America: Civil War İlk Fragman

Captain America: Civil War'un tırnaklarımızı yiyerek (pis pis) beklediğimiz fragmanı sonunda geldi! Fragmanda neler göreceğinizi...

Kapat