• Home
  • keyboard_arrow_right FİLM
  • keyboard_arrow_right ETKİNLİK
  • keyboard_arrow_right Kingsman: Altın Çember Filmini Herkesten Önce İzliyoruz!

FİLM

Kingsman: Altın Çember Filmini Herkesten Önce İzliyoruz!

ExOblivione 13 Eylül 2017


Background
share close

Selam gençler,

Kingsman: Gizli Servis filminin merakla beklenen devamı Kingsman: Altın Çember 22 Eylül’de sinemalara geliyor.

“Kingsman: Altın Çember” de kahramanlarımız yeni ve zorlu bir görevle karşı karşıya kalırlar. Karargâhları yıkıldığında ve dünya rehin alındığında, yolculukları onları, Statesman adında ABD’de birleşik casus organizasyonunun keşfine götürür. Ajanlarının gücünü ve sınırlarını sınayan yeni macerada, bu seçkin iki gizli örgüt, dünyayı kurtarmak ve acımasız bir ortak düşmanı yenmek için bir araya gelirler, bu Eggsy için biraz alışkanlık haline gelen bir şeydir …

Karargahları yıkıldığında ve dünya rehin alındığında, Kingsman’ın yolculuğu onları ABD’deki bir müttefik casus örgütünün keşfine götürecektir. Bu iki seçkin gizli örgüt ortak bir düşmanı yenmek için bir araya gelmelidir.

Filmin yönetmenlik ve yazarlık tarafında yine Kickass, X-Men: First Class gibi filmler ile tanıdığımız  Matthew Vaughn yer alıyor ki bu harika bir haber ve şahsen beni daha da çok heyecanlandırıyor. Zira Vaughn’un tarzını oldukça beğeniyorum.

Peki bu aksiyon dolu devam filmini herkesten önce izleyen şanslı kişilerden olmak ister misiniz?

Kingsman: Altın Çember‘i bir arkadaşı ile beraber 19 Eylül’de izleme fırsatı yakalayacak 6 şanslı kişiden biri olmak istiyorsanız yapmanız gereken:

  • Şu sorunun cevabını adınız ve soy adınız ile birlikte info@geekstra.com adresine mail konu kısmına Kingsman: Altın Çember Ön Gösterimi yazarak gönderin.
    • Soru: Filmde Eggsy karakterini canlandıran oyuncunun adı nedir?
  • Doğru cevabı gönderenler arasından random.org üzerinden yapılacak çekiliş ile bilet kazananlar belirlenecek ve  18 Eylül’de duyurulacak.

Ülkemizde 22 Eylül’de vizyona girecek olan Kingsman: Altın Çember filmini bu özel etkinlikte herkesten önce izleme fırsatını kaçırmayın!

Hadin.

Uyarı: Kingsman: Altın Çember ön gösterim etkinliği filmin Türkiye dağıtımcısı TME  izniyle düzenlenmektedir. Tüm hakları saklıdır. Davetiyeler hediyedir para ile satılamaz. Gösterimlerde lütfen kayıt cihazı kullanmayınız ve telefonlarınızı kapalı tutunuz.

 

Etiketler: .

Previous post

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Yorumunu Yaz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site çöp yorumlardan kaçınmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinin nasıl kullanıldığını öğrenmek için tıkla.