• Home
  • keyboard_arrow_right FİLM
  • keyboard_arrow_right FİGÜR/HEYKEL
  • keyboard_arrow_right Kotobukiya’nın Guardians Of The Galaxy Vol.2 Star-Lord Figürü Harika Görünüyor!

FİLM

Kotobukiya’nın Guardians Of The Galaxy Vol.2 Star-Lord Figürü Harika Görünüyor!

ExOblivione 16 Mart 2017


Background
share close

Selam gençler!

Bizim Youtube kanalındaki Geek Bakışı ve Geek Ganimeti videolarımızı takip etmiş olanlar benim figür ve koleksiyonculuk merakıma az çok aşinadır. Başta Hot Toys figürleri olmak üzere bu ürünlerdeki yüksek detay seviyesi ve işçiliğe hep hayran hayran bakar dururum. Evde yer olmadığı ve dahası elde o kadar para olmadığı için önüme çıkan her figür ve heykeli alamıyorum ama bu onları uzaktan da olsa takip etmediğim anlamına gelmiyor.

İşlerini sevdiğim ve takip ettiğim heykel firması Kotobukiya, yakın zamanda vizyona girecek Guardians Of The Galaxy Vol.2’den yeni bir karakter figürünün ilk tanıtım görsellerini yayınlamış. Pek sevgili Chris Pratt’in canlandırdığı Peter Quill yani Star Lord’a ait bu figürü isterseniz maskesi ile isterseniz omzunda bebek Groot ile sergilemeniz mümkün.

MK220_artfxStarlord5_main

Filmden direk alınmış referanslar üzerinden çalışılmış olan figürün pozlaması ve detayları harika görünüyor. Özellikle kıyafetteki detaylara bayıldım. Yüz kısmı da oldukça iyi duruyor fotoğraflardan. Tabi yakından görmek daha sağlıklı sonuç verirdi. Figürün üzerinde durduğu tabana çok bayılmadığımı söylemek istiyorum. Büyük ihtimalle seriye ait çıkacak diğer figürlerin tabanları ile birleştirip, beraber sergileme yapmanıza izin veren bir tasarım. Yine de tek başına sergilemek isteyenler için karakterin adı, filmin adı veya logosu gibi şeylerin yer alması figürün sergilenmesine değer katılmış olurdu.

1:6 ölçeğindeki bu figür için satışa çıkış tarihi olarak Eylül 2017 verilmiş. Ülkemizde Jedbang.com ve Pow.com.tr gibi dükkanlardan herhalde satışa çıktığını görürüz diye düşünüyorum. Meraklısı kaçırmasın.

Daha fazla görsel için galeriye tıklayın.

Hadin.

Etiketler: .

Previous post

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Yorumunu Yaz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site çöp yorumlardan kaçınmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinin nasıl kullanıldığını öğrenmek için tıkla.