• Home
  • keyboard_arrow_right FİLM
  • keyboard_arrow_right Love Actually Oyuncuları Yeniden Bir Araya Geliyor

FİLM

Love Actually Oyuncuları Yeniden Bir Araya Geliyor

R.ist.T.O. 16 Şubat 2017


Background
share close

Romantik komedi sevenlerin genellikle ilk 10’larına aldıkları filmlerden biridir Love Actually. Benim de favori romcomlarımdan biridir. Fakat oyuncuların yeniden bir araya gelerek yeni bir proje çekecekleri haberini aldığımda ilk aklıma gelen Alan Rickman’ın bu filmde yer alamayacak olmasıydı.geekstra_alan rickmanFilmin yazarı Richard Curtis, Love Actually kadrosuyla Comic Relief Vakfının Red Nose günü için “Red Nose Day Actually” adlı bir kısa film çekecek.

24 Mart’ta BBC’den 25 Mayıs’ta da NBC’den yayımlanacak olan film, 2003 yılında tanıştığımız Love Actually karakterlerinin 2017’de neler yaptıklarını görme fırsatı verecek.

Projeye dahil olan oyuncular Hugh Grant, Martine McCutcheon, Keira Knightley, Andrew Lincoln, Colin Firth, Lucia Moniz, Liam Neeson, Thomas Brodie-Sangster, Olivia Olson, Bill Nighy, Marcus Brigstocke ve Rowan Atkinson.geekstra_red nose dayRed Nose Günü BK ve ABD’de yokluk içinde yaşayan çocuklara yardım ve mutluluk yaymak amaçlı düzenlenen bir etkinlik. Bir çok şirket ve ünlünün Red Nose Gününün sembolü olan kırmızı palyaço burunlarla kutladığı bu etkinlik ve destek kampanyası ile ilgili daha fazla bilgi için RedNoseDay.org sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi! Bize destek olmak isterseniz, PATREON sayfamızdan bizlere destek olabilirsiniz.
Bu arada dost sitemiz Paralel Evren Çizgi Roman Dükkanına da göz atın!

Tagged as: .

Author

R.ist.T.O.

İzle, oku, tüket... Tekrarla.

list Archive

Background
Previous post

Post comments

This post currently has no comments.

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.