• Home
  • keyboard_arrow_right FİLM
  • keyboard_arrow_right M. Night Shyamalan’ın Bir Sonraki Projesi Belli Oldu!

FİLM

M. Night Shyamalan’ın Bir Sonraki Projesi Belli Oldu!

R.ist.T.O. 30 Ocak 2017 2


Background
share close

Olmaz diyorduk ama sanırm bir M. Night Shyamalan dönüşüne tanık olacağız. 6th Sense sonrası büyük bir popülerliğe ulaşan yönetmen sonraki projelerinde ne yazık ki (her ne kadar Unbreakable, Signs ve The Village’in sevenleri olsa da) sürekli yokuş aşağı yuvarlandı.

Kariyerinin dibini The Last Airbender ve After Earth ile gördü. Split’in çıkacağını öğrendiğimde filmin ne ile ilgili olduğunu öğrenme zahmetinde bile bulunmadım. Shyamalan’ın yazar/yönetmen olarak değeri bende eksiye düşmüştü.

Fakat görünüşe göre Split büyük bir beğeniyle karşılandı ve ABD gişelerinde çıktığı günden beri birinciliği elden bırakmadı. Bundan sonrası Split filmiyle ilgili olası spoiler içerebilir.

Shayamalan USA Today’de verdiği röportajda Split’in aslında Unbreakable evreni içinde geçtiği ve üçlemenin ikinci filmi olduğunu belirterek şöyle konuştu

Şahsen orijinal film yapımının önemli olduğunu düşünüyorum ve benim yaptığımda bu. Fakat tekli filmlerimin arasında tek tük üçlemelerin de olması beni rahatsız etmiyor.

geekstra_split2Split her Shyamalan filmi gibi sürpriz bir son ile bitiyor ve test gösterimlerinde bile Split ve Unbreakable arasındaki ilişkiyi ortaya çıkartan kısım gösterilmemiş. Bir sonraki projesinin Ubreakable filminin devam filmi olacağını açıklayan yönetmen şöyle devam etti.

Artık kimsenin bana inanacağını sanmıyorum ama bu filmde açık olacağız ve herkesin bu filmin serinin sonu olduğunu bilmesini istiyorum.

Shyamalan’a göre üçlemenin son filmi için Bruce Willis ve Samuel L. Jackson ile anlaşılmış.

Henüz Split’i izlemedim ve gerçekten filmi merak etmeye başladım…

Split 17 Şubat’ta Parçalanmış adı ile ülkemizde gösterime girecek. Oyuncu kadrosunda James McAvoy, Ana Taylor-Joy, Betty Buckley, Sebastian Arcelus,Brad William Henke, Jessica Sula, Haley Lu Richardson gibi isimler bulunuyor.

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi! Bize destek olmak isterseniz, PATREON sayfamızdan bizlere destek olabilirsiniz.
Bu arada dost sitemiz Paralel Evren Çizgi Roman Dükkanına da göz atın!

Etiketler: .

Yazar

R.ist.T.O.

İzle, oku, tüket... Tekrarla.

list Arşiv

Background
Previous post

Yorumlar

This post currently has 2 comments.
    • R.ist.T.O. on 30 Ocak 2017

      Yok yaw, anladığım kadarıyla bir sürpriz sonu var, bir de film Unbreakable’a bağlanıyor.

Yorumunu Yaz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site çöp yorumlardan kaçınmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinin nasıl kullanıldığını öğrenmek için tıkla.