Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

Örümcek-Adam: Eve Dönüş Ön Gösterimine Gidiyoruz!

Selam gençler!

Örümcek-Adam’ın Marvel Sinematik Evrenindeki ilk uzun metraj filmi olacak Örümcek-Adam: Eve Dönüş 7 Temmuz’da ülkemizde Türkçe Dublaj seçeneği ile 3D ve IMAX 3D formatlarında vizyona giriyor ve Geekstra olarak tabi ki merakla beklediğimiz bu film için bir ön gösterim etkinliği düzenliyoruz!

Yönetmenliğini Jon Watss’ın yaptığı filmin konusuna göz atacak olursak; “Captain America: Civil War”da sansasyonel bir başlangıç yapan Genç Peter Parker/Örümcek-Adam ( Tom Holland), “Örümcek-Adam: Eve Dönüş”te yeni bulduğu kimliği ve ağ atma yeteneğiyle, süper kahraman olarak yaşamaya başlıyor. “Yenilmezler”le yaşadığı müthiş deneyimden oldukça mutluluk duyan Peter, her zaman gözünü üzerinde tutan yeni akıl hocası Tony Stark (Robert Downey, Jr.)’ın gözetimi altında, halası May (Marisa Tomei) ile yaşadığı eve döner. Peter günlük hayat rutininde yaşamaya çalışır,fakat bir yandan yaşadığı semtteki insanların sevdiği “Örümcek-Adam” olmaktan daha fazlasını isteyen, kendisini kanıtlamaya çalışan düşüncelerinden dolayı kafası karışıktır.Ta ki, yeni kötü adam Vulture (Michael Keaton) ortaya çıkıp, Peter’in hayatta önem verdiği her şey tehlikeye girene kadar…

Heyecanla beklediğimiz Örümcek-Adam: Eve Dönüş’ün 5 Temmuz Çarşamba günü İstanbul Levent’te akşam saatlerinde gerçekleşecek bu çok özel ön gösterimine katılmanız çok kolay!

Bu ön gösterime bir arkadaşı ile beraber katılmaya hak kazanacak 5 şanslı takipçimizden biri olmak için yapmanız gereken:

  • Facebook sayfamızı beğenin
  • Facebook sayfamız üzerinden paylaşılan “Örümcek-Adam: Eve Dönüş Ön Gösterimine Gidiyoruz!” gönderisini beğenin ve #örümcekadamevedönüş hashtagi ile beraber herkese açık paylaşın.
  • Şu sorunun cevabını adınız ve soy adınız ile birlikte info@geekstra.com adresine mail konu kısmına Örümcek Adam: Eve Dönüş Ön Gösterimi yazarak gönderin.
    • Soru: Filmde Peter Parker May halası ile beraber New York Şehrinin hangi semtinde yaşamaktadır?
  • Doğru cevabı gönderenler arasından random.org üzerinden yapılacak çekiliş ile bilet kazananlar belirlenecek ve  4 Temmuz’da duyurulacak.

Ülkemizde 7 Temmuz’da vizyona girecek olan Örümcek-Adam: Eve Dönüş filmini bu özel etkinlikte herkesten önce izleme fırsatını kaçırmayın!

Uyarı: Örümcek-Adam: Eve Dönüş ön gösterim etkinliği filmin Türkiye dağıtımcısı Warner Bros. Pictures  izniyle düzenlenmektedir. Tüm hakları saklıdır. Davetiyeler hediyedir para ile satılamaz. Gösterimlerde lütfen kayıt cihazı kullanmayınız ve telefonlarınızı kapalı tutunuz.

MARVEL and all related character names: © & TM 2017 MARVEL.
Spider-Man: Homecoming, the Movie ©2017 CPIL. All Rights Reserved.

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi! Bize destek olmak isterseniz, PATREON sayfamızdan bizlere destek olabilirsiniz.
Bu arada dost sitemiz Paralel Evren Çizgi Roman Dükkanına da göz atın!


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...
Devamını oku:
PSN Plus Mayıs 2014 Oyunları

  2014 Mayıs ayına geldik sayılır. Yeni ay demek, PSN Plus üyelerine güzel haberler demek!...

Daredevil Hareketli Poster

Bu hareketli poster olayına açıkçası çok anlam veremiyorum. Sanırım The Wolverine filmi için yapılan hareketli...

Kapat