• Home
  • keyboard_arrow_right FİLM
  • keyboard_arrow_right OYUN
  • keyboard_arrow_right Oynarken John Wick Gibi Hissedebileceğiniz 5 Video Oyunu

FİLM

Oynarken John Wick Gibi Hissedebileceğiniz 5 Video Oyunu

ExOblivione 10 Şubat 2017 1


Background
share close

Selam gençler!

John Wick Chapter 2, Türkçe dublaj ve altyazı seçenekleri ile 10 Şubat’ta ülkemizde vizyona giriyor. Geekstra ve dost mecralarla ortak düzenlediğimiz özel ön gösterimde filmi izledik ve rahatlıkla söyleyebilirim ki bomba gibi bir devam filmi sizleri bekliyor. John Wick Chapter 2’yi Balkon Keyfi podcastimizde konuşacağız ayrıntılı olarak ama tavsiyem sinemada gidin ve görün.

Konumuza dönecek olursak. Filmden çıkar çıkmaz bizim gibi video oyunlarıyla haşır neşir adamların ilk hayal ettiği şey “yahu şunun oyunu olsa keşke böyle bam bam bam oynasak” oluyor. Zira gerek dünyasının zenginliği gerekse saf aksiyonu ile insana iyi yapılmış bir video oyunu hissini yaşatıyor bu film.

Ah keşke diyoruz ama aslında oyun dünyasına baktığımızda kendimizi John Wick filmindeymiş gibi hissedebileceğimiz bir çok farklı oyun olduğunu görebiliriz.

İşte karşınızda oynarken kendinizi John Wick gibi hissedebileceğiniz 5 video oyunu!

Not: Oyunlardan gifler içerdiği için biraz yükleme bekleyebilirsiniz.

1- Superhot

superhot1

Superhot şu an PC ve Xbox One’dan oynanabilen FPS stili bir oyun. Oyunun en önemli özelliği sizi kimi zaman silahsız olarak içinden çıkılması zor anlarla karşı karşıya bırakması. Oyunda siz hareket ettiğiniz anda zaman normal akmaya başlıyor fakat sabit duruyorsanız zaman da duruyor. Böylece içinde bulunduğunuz durumu değerlendirip nasıl kurtulacağınızı hesaplıyor ve uygulamaya geçiyorsunuz. Oynarken kendinizi Matrix’ten, John Wick’ten ve benzeri filmlerden anların içinde hissedeceğiniz, basit ama harika bir oyun. Görsel olarak bir şey vaat etmese de, oyuna yakışan bir atmosfer sunuyor. Ayrıca belirtelim konusu da gayet ilginç. Hala oynamadıysanız kaçırmayın.

giphy

Etiketler: .

Previous post

Yorumlar

This post currently has 1 comment.

Yorumunu Yaz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site çöp yorumlardan kaçınmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinin nasıl kullanıldığını öğrenmek için tıkla.