• Home
  • keyboard_arrow_right FİLM
  • keyboard_arrow_right DC
  • keyboard_arrow_rightPodcasts
  • keyboard_arrow_right
  • keyboard_arrow_right GPoD XL EP03: Justice League
play_arrow

FİLM

GPoD XL EP03: Justice League

Geekstra 6 Aralık 2017


Background
share close
Selam Gençler!
Yeni Podcast serilerimizden GPoD XL’in üçüncü bölümüne hazır mısınız (4. bölüm itibari ile “yeni” demekten vaz geçeceğiz)? 
GPoD XL de neymiş diyecek arkadaşlar için şöyle kısaca açıklayalım. GPoD XL, Kafkaesk ve R.ist.T.O.’un hazırlamaya devam edeceği GPoD’un daha kapsamlı ve ekipçe hazırlanan bir versiyonu olacak. Yeri geldiği zaman GPoD’da konuşulan bir mevzu daha da geniş bir kadro ile yeniden değerlendirilecek, yeri geldiği zaman GPoD’da konuşulan saçmalıklardan kendini sıyırıp fakrlı bir konu işleyecek.
Bu bölümde Justice League konuşuyoruz. Kafkaesk ve R.ist.T.O.’nun çektiği GPoD’un hemen ardından tüm ekiple de filmin üzerinden geçtik. Biraz fazla olumsuz eleştiri yapmış olabiliriz belki ama bilmiyorum belki DC günümüzün “love to hate” film markası oluverdi. Biz de biraz suyunu çıkartmış olabiliriz tabii…
Bu arada kısa bir hatırlatma, 4. Bölüm itibariyle GPoD XL, yalnızca Patreon üzerinden bize destek veren ($3 dollares ve üstü) patronlarımıza sunulacak (çünkü onlar bunu hak ediyor). GPoD XL’in 4. bölüm konusunu da şimdiden şey edelelim, Infinity War Fragmanı üzerine atıp atıp tutacağız ve bu güzel olacak tamam mı?
  • cover play_arrow

    GPoD XL EP03: Justice League
    Geekstra

Ayrıca favori Podcast App’inize hemen alttaki rss adresimizi girip (kopyala/yapıştır) her yeni podcastten anında haberdar olmak için abone olabilirsiniz. Eğer daha podcastlerimize itunes üzerinden ulaşıyorsanız, bize bir iki yıldız bir yorum atmanız büyük katkı yapacaktır. Olmadı arkadaşlarınıza dinletin!

http://geekstra.com/feed/podcast

Patreon destekçilerine ödül olarak belli podcastlerimize erken erişim hakkı veriyoruz. Eğer podcastlerimize daha erken erişmek isterseniz Patreon’dan patronumuz olmayı düşünebilirsiniz  . Ana sayfadaki, sitenin sağ kolonundaki ve/veya aşağıdaki playerdan play tuşuna basıp podcast’i direkt stream etmek suretiyle muhabbetimize kulak misafiri olabilir, hemen altında bulunan download yazısına tıklayarak bilgisayarınıza/telefonunuza indirebilir, yazının altındaki yorum kutusu, facebook sayfamız,  facebook grubumuz, instagram ve twitter üzerinden muhabbete ortak olabilirsiniz.

Etiketler: .

Önceki Bölüm
Benzer Bölümler

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Yorumunu Yaz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site çöp yorumlardan kaçınmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinin nasıl kullanıldığını öğrenmek için tıkla.