• Home
  • keyboard_arrow_right FİLM
  • keyboard_arrow_right ETKİNLİK
  • keyboard_arrow_right Power Rangers İçin Özel Ön Gösterim Zamanı!

FİLM

Power Rangers İçin Özel Ön Gösterim Zamanı!

ExOblivione 15 Mart 2017


Background
share close

Selam gençler!

Go Go Power Rangers zamanı yaklaştı. 90’lı yıllarda çocuk olan bizlerin anılarında iyi kötü yer etmiş kült dizi Power Rangers’ın sinema uyarlaması 24 Mart’ta vizyona giriyor.TME’nin katkılarıyla, vizyona girmeden önce sizlerle birlikte filmi izleyeceğimiz özel ön gösterim etkinliğimize davetlisiniz!

Ver o bileti banaaaa!!!

Geekstra.com olarak düzenlediğimiz bu Özel Gösterim 22 Mart tarihinde Levent’te 21.00 sularında gerçekleşecek. Etkinlik için 5 adet çift kişilik davetiyemiz bulunuyor ve bu davetiyeleri kazanma şansı yakalamak çok kolay!

  • Facebook sayfamızı beğenin
  • Facebook sayfamız üzerinden paylaşılan “Power Rangers İçin Özel Ön Gösterim Zamanı!” gönderisini beğenin ve herkese açık paylaşın
  • Şu sorunun cevabını adınız ve soy adınız ile birlikte info@geekstra.com adresine gönderin. Soru: Power Rangers  filminde Zordon karakterini canlandıran oyuncunun adı nedir?
  • Doğru cevabı gönderenler arasından yapılacak çekiliş ile bilet kazananlar belirlenecek ve 20 Mart’ta duyurulacak.

Çekilişin yanı sıra bizi patreon.com/geekstra sayfasındaki Özel Film Ön Gösterimlerinde Yeriniz Hazır! kategorisinden destekleyen takipçilerimiz bu gösterimlere ÇEKİLİŞSİZ KURASIZ katılma hakkı kazanıyor! Sınırlı sayıdaki bu kategoriye ve patreon sayfamızdaki diğer ödüllere göz atmayı unutmayın!

shirt_vfx_stills_AllRangers_DeanCC_R5_CROP

Power Rangers, 1984 yılında Japonya’da iş için bulunan Haim Saban tarafından keşfedilmiş ve bu spandeks giymiş, plastikten canavarlarla dövüşen 5 gencin üzerine kurulu diziyi 1993’te Amerika’da gösterime sokmayı başarmış. O günden sonra dünya çapında bir kültürel fenomen halini alan Power Rangers, orijinal karakterlere sadık kalınarak beyaz perdeye uyarlandı. Ülkemizde 24 Mart’ta vizyona girecek filmde benzersiz süper güçleri olan ve dünyayı kurtarmak için güçlerini birleştirmeleri gerektiğini keşfeden beş sıradan lise öğrencisinin macerasını seyredeceğiz.

Hadin

UYARI: Power Rangers Özel Ön Gösterimi TME ve Lionsgate izniyle düzenlenmektedir. Tüm hakları saklıdır. Davetiyeler hediyedir, para ile satılamaz. Gösterimlerde lütfen kayıt cihazı kullanmayınız ve telefonunuzu kapalı tutunuz.

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
Twitter, Youtube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi! Bize destek olmak isterseniz, PATREON sayfamızdan bizlere destek olabilirsiniz.

Etiketler: .

Previous post

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Yorumunu Yaz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site çöp yorumlardan kaçınmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinin nasıl kullanıldığını öğrenmek için tıkla.