• Home
  • keyboard_arrow_right FİLM
  • keyboard_arrow_right Ridley Scott Daha Fazla Alien Filmine Hazır!

FİLM

Ridley Scott Daha Fazla Alien Filmine Hazır!

R.ist.T.O. 14 Mart 2017


Background
share close

Alien: Covenant filminin vizyon tarihi yaklaştıkça sinema dünyasının en ölümcül uzaylısı ile yeniden üzleşecek olmanın heyecanı ile kalbim küt küt atıyor.

Ridley Scott benim ufak çaplı bir kalp krizine girmemi istiyor olmalı ki The Sydney Morning Herald ile yaptığı bir röportajda bir sonraki Alien filminin senaryosunun şimdeden hazır olduğunu ve 2018’de çekimlere başlama planı olduğunu söylemiş.

“Belli bir başarı yakalanacağı varsayımı ile bazı şeylere hazır olmak gerekiyor. İki senelik bir aranın girmesini istemiyoruz. Yani seneye yine kameranın arkasına geçmeye hazırım.”

Şeklinde konuşan 79 yaşındaki usta yönetmen, şöyle devam ediyor.geekstra_alien (2)

“Eğer gerçek bir bir seri istiyorsanız altı filmi ardı ardına dizebilirim. Bir daha bu seriyi duraksatmayacağım.”

Scott’un kardeşiyle birlikte kurduğu yapım şirketi Scott Free’nin de darphane misali hem televizyon hem de sinema için film/dizi bastığı gözümüzden kaçmıyor.

Adam aşka gelmiş gibi çalışıyor. IMDB sayfasına giderek 2010 yılından beri yapımcı ve yönetmen olarak imza attığı projelerin sayısına bir bakın.

Ridley Scott’un yöneteceği Alien: Covenant filmi 19 Mayıs’ta vizyona girecek ve oyuncu kadrosunda Michael Fassbender, Katherine Waterston, Billy Crudup, Danny McBride, Demián Bichir, Carmen Ejogo, Amy Seimetz, Jussie Smollett, Callie Hernandez, Nathaniel Dean, Alexander England ve Benjamin Rigby gibi isimler bulunuyor.

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi! Bize destek olmak isterseniz, PATREON sayfamızdan bizlere destek olabilirsiniz.
Bu arada dost sitemiz Paralel Evren Çizgi Roman Dükkanına da göz atın!

Tagged as: .

Author

R.ist.T.O.

İzle, oku, tüket... Tekrarla.

list Archive

Background
Previous post

Post comments

This post currently has no comments.

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.