• Home
  • keyboard_arrow_right FİLM
  • keyboard_arrow_right MARVEL
  • keyboard_arrow_right Sony’den Venom İçin Sürpriz İsim

FİLM

Sony’den Venom İçin Sürpriz İsim

Claymore 19 Mayıs 2017


Background
share close

Sony, Venom filmini duyurduğunda çokça şaşırdık, biraz heyecanlandık, bol bol da düşündük. İçinde Örümcek Adam olmayan, baş rolünde Venom’u göreceğimiz bir kötü adam filmi nasıl olur kestiremedik haliyle. Sony bu konuda ne kadar ciddi diye de emin olamadık hatta, Örümcek Adam fragmanına misilleme olarak duyurulan ama zamanla rafa kalkacak bir proje bile olabilirdi. Ama, lakin ki öyle değilmiş!

Sony resmi twitter hesabından paylaştığı haber ile heyecanı doruklara çıkardı. Yeni Venom’u oynayacak olan aktör, Tom Hardy! Bane karakteri ile gönlümüzde taht kuran, Mad Max: Fury Road’da da beğenerek izlediğimiz Tom Hardy, DC ile başladığı süper kahraman filmlerine bundan böyle Marvel cephesinde devam edecek gibi görünüyor. Bu arada Venom olarak oynayacağı karakter ise Eddie Brock yani benim gibi aranızda Agent Venom filmi olabilir mi acaba? diye düşünenleriniz varsa bunun için biraz daha bekleyeceğiz. Belki ileride bir Flash Thompson görürüz ve bunu o zaman uzun uzun tartışırız. Şimdilik kendimizi Eddie Brock’a ve Örümcek Adam’ın en korktucu düşmanı Venom’a hazırlayalım.

DANVE32U0AAJaX4

Duyuruda merak uyandırıcı bir detay dikkat çekiyor bu arada, “Sony’s Marvel Universe” ifadesi. Sonuç çıkarmak için erken olsa da Sony sahip olduğu lisansların ve süper kahraman/kötü adam filmlerinin peşini kolay kolay bırakmayacak gibi. Anlaşılan o ki kendi sinematik evrenini yaratmak için Venom ile birlikte düğmeye basıyor Sony. Ayrıca bunu destekler nitelikte olan The Hollywood Reporter‘ın haberine göre stüdyo aynı zaman bir Silver Sable/Black Cat projesi üzerinde de çalışıyor. Şimdilik kulağa Sony’nin Marvel Evreni’nden ziyade, Sony’nin Örümcek Adam Evreni gibi gelse de Sony’de büyük bir hareketlilik olduğu belli.

Filmin yönetmeni, Zombieland filmi ile tanınan Ruben Fleischer. Sony filmi hızlıca Fox, Warner Bros. ve Disney yarışına sokmak istiyor anladığım kadarıyla çünkü çekimlere bu sonbahar başlanacakmış. Vizyona ise 5 Ekim 2018’de sokmayı planlıyorlar.

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.

TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi! Bize destek olmak isterseniz, PATREON sayfamızdan bizlere destek olabilirsiniz.
Bu arada dost sitemiz Paralel Evren Çizgi Roman Dükkanına da göz atın!

Etiketler: .

Avatar
Yazar

Claymore

Kral’ın Takvimi’ne göre 490 yılında Quel’Thalas’ta bir elf olarak dünyaya geldi. 632 yılında Arthas’ın Scourge’ünün Quel’Thalas’ı işgali sırasında Sunwell’i savunurken hayatını kaybetti. 639 yılında Arthas tarafından Eastern Plaguelands’ta bir death knight olarak tekrar diriltildi ve onun için savaşmaya başladı. Silah arkadaşı Darion Morgraine’in başlattığı isyana katılarak Arthas’ın boyunduruğundan kurtuldu ve Horde’a katıldı. Daha sonra Lonca’yı kurdu. Hemi, Arha ve Rhathas ile sayısız savaşa katıldı. Şu an lideri olduğu Death Knight birliği Knights of the Ebon Blade’nin kalesi Acherus’ta yaşıyor. Simyacılık ve otacılık ile geçimini sağlıyor ve kitap yazmaya devam ediyor.

list Arşiv

Previous post

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Yorumunu Yaz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site çöp yorumlardan kaçınmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinin nasıl kullanıldığını öğrenmek için tıkla.