Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

Star Wars Episode IX’ın Yeni Yönetmeni J.J. Abrahams

Colin Trevorrow’un bırakmasıyla boşalan Episode IX’ın yönetmenlik koltuğuna J.J. Abrahams’ın getirildiği Star Wars resmi sitesi üzerinden duyuruldu. Abrahams ayrıca filmin yazarlığını da üstlenirken, kendisine Batman v Superman ve Justice league filmlerinin yazarlığını yapmış olan Chris Terrio’nun yardımcı yazar olarak katılacağı açıklandı. Lucas Film başkanı Kathleen Kenedy’nin ise konu ile ilgili yaptığı açıklama şu şekilde:

Force Awakens ile J.J. umduğumuz her şeyi bize verdi ve onun üçlemenin kapanışını yapacak olmasından dolayı çok heyecanlıyım.

Kathleen-Kennedy-and-JJ-Abrams-700x472

Fotoğraf : Kathleen Kenedy ve J.J. Abrahams The Force Awakens filminin çekimleri sırasında, Milenium Falcon setinin içinde.

Şahsen bu tercihten çok memnun olduğumu söylemem pek mümkün değil. Benim görmek isteyeceğim isim, George Lucas’ın Return of the Jedi’ı yönetmesini istediği ancak filmi yönetirse yönetmenler birliğinden atılması söz konusu olduğu için zamanında bu teklifi kabul edemeyen Steven Spielberg olurdu. Ancak, J.J.’in bir Star Wars filmini yönetmek için Colin Trevorrow’dan her şekilde daha iyi bir tercih olduğunu düşünüyorum. Benim bu değişiklikteki beğenmediğim nokta ise J.J.’in aynı zamanda yazarlık koltuğunda da oturacak olması. Kendisi bildiğiniz gibi Lost zamanından beri izleyiciyi merak içerisinde bırakacak bir dünya yaratma konusunda oldukça başarılı. Ancak iş sonunda o soruları cevaplandırmaya ve bir sona bağlamaya geldiğinde aynı derecede başarısız bir isim. The Force Awakens’da oluşan ve The Last Jedi’da açıklığa kavuşmayacağı daha önceden belirtilen konulara ( Rey’in ailesi gibi)  biz izleyicileri ne derecede tatmin edecek cevaplar vereceği bir soru işareti.

Star Wars Episode IX, 24 Mayıs 2019 tarihinde vizyona girecek.

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi! Bize destek olmak isterseniz, PATREON sayfamızdan bizlere destek olabilirsiniz.
Bu arada dost sitemiz Paralel Evren Çizgi Roman Dükkanına da göz atın!


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Loading...
Devamını oku:
PODCAST EP 2A

Game of Thrones 3. sezonun başlamasına 3 gün kala, gelmiş geçmiş en yalan dolan Game...

IRON MAN 3 FRAGMANI YAYINLANDI!

Ve evet beklenen fragman malum ortamlara düştü. War Machine ve Iron Man'in yeni kostümleri ile...

Kapat