• Home
  • keyboard_arrow_right FİLM
  • keyboard_arrow_right ETKİNLİK
  • keyboard_arrow_right Suikastçı Filminin Ön Gösterimine Gidiyoruz!

FİLM

Suikastçı Filminin Ön Gösterimine Gidiyoruz!

ExOblivione 7 Eylül 2017


Background
share close

Selam gençler!

Ön gösterim etkinliklerimiz kısa bir yaz arasından sonra tüm hızıyla devam ediyor. Yeni döneme tam gaz bir aksiyon filmi olan Suikastçı/American Assassin ile giriş yapıyoruz.

Dylan O’Brien (Labirent serisi) ve Michael Keaton’ın başrollerinde olduğu film bizleri casusların ve suikastçıların aksiyon ve gerilim dolu dünyasına götürüyor.

15 Eylül’de vizyona girecek Suikastçı/American Assassin filminin ön gösterimini bizlerle beraber izlemeniz için yapmanız gereken:

  • Şu sorunun cevabını adınız ve soy adınız ile birlikte info@geekstra.com adresine mail konu kısmına Suikastçı/American Assassin Ön Gösterimi yazarak gönderin.
    • Soru: Filmde Dylan O’Brien’in canlandırdığı karakterin adı nedir?
  • Doğru cevabı gönderenler arasından random.org üzerinden yapılacak çekiliş ile bilet kazananlar belirlenecek ve  12  Eylül’de duyurulacak.

Ülkemizde 15 Eylül’de vizyona girecek olan Suikastçı/American Assassin filmini bu özel etkinlikte herkesten önce izleme fırsatını kaçırmayın!

Hadin.

Uyarı: Suikastçı ön gösterim etkinliği filmin Türkiye dağıtımcısı TME  izniyle düzenlenmektedir. Tüm hakları saklıdır. Davetiyeler hediyedir para ile satılamaz. Gösterimlerde lütfen kayıt cihazı kullanmayınız ve telefonlarınızı kapalı tutunuz.

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi! Bize destek olmak isterseniz, PATREON sayfamızdan bizlere destek olabilirsiniz.
Bu arada dost sitemiz Paralel Evren Çizgi Roman Dükkanına da göz atın!

Etiketler: .

Önceki Bölüm

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Yorumunu Yaz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site çöp yorumlardan kaçınmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinin nasıl kullanıldığını öğrenmek için tıkla.