• Home
  • keyboard_arrow_right FİLM
  • keyboard_arrow_right ETKİNLİK
  • keyboard_arrow_right Yaratık: Covenant Özel Gösterimine Gidiyoruz!

FİLM

Yaratık: Covenant Özel Gösterimine Gidiyoruz!

ExOblivione 3 Mayıs 2017


Background
share close

Selam gençler! Başlığı yanlış okumadınız! YARATIK: COVENANT özel gösterimine gidiyoruz!

Prometheus filminden sonra Alien filmlerinin nasıl devam edeceği merak konusuydu. Ridley Scott seriyi bırakmayacağını ve yeni filmlerle devam edeceğini duyurduğunda çok sevinmiş biri olarak YARATIK: COVENANT’ı heyecanla bekliyorum.

Scott’ın 2012’deki Prometheus filminden on yıl sonrasında geçen YARATIK: COVENANT, gerilim dolu macera, yeni yaratıklar ve eşsiz derecede korkutucu bir hikayeyle geliyor.  Gişe rekorları kıran serinin altıncı bölümüyle beraber vizyoner yönetmen, orijinal filmdeki ölümcül Xenomorf’un gizemli kökenlerini ortaya koymaya yaklaşıyor.

YARATIK: COVENANT’ın yıldızları, Michael Fassbender (Prometheus, 12 Yıllık Esaret), Katherine Waterston (Steve Jobs, Gizli Kusur), Billy Crudup (Şöhrete İlk Adım, Görevimiz Tehlike 3), Danny McBride (Üşütük Kafalar, Eastbound & Down) ve Demián Bichir. Film Ridley Scott (Marslı) tarafından yönetiliyor. Senaryo John Logan ve Dante Harper’a ve hikaye Jack Paglen ve Michael Green’e ait.

TME’nin katkıları ile düzenlediğimiz bu Özel Gösterim 11 Mayıs Perşembe günü İstanbul Levent’te 21:00 sularında gerçekleşecek.

Etkinlik için 3 adet çift kişilik davetiyemiz bulunuyor ve bu davetiyeleri kazanma şansı yakalamak çok kolay!

  1. Facebook sayfamızı beğenin
  2. Facebook sayfamız üzerinden paylaşılan “Yaratık: Covenant Özel Gösterimine Gidiyoruz!” gönderisini beğenin ve herkese açık paylaşın
  3. Şu sorunun cevabını adınız ve soy adınız ile birlikte info@geekstra.com adresine gönderin.
    • Soru: YARATIK: COVENANT filminde Android David karakterini canlandıran oyuncunun adı nedir?
  4. Doğru cevabı gönderenler arasından random.org üzerinden yapılacak çekiliş ile bilet kazananlar belirlenecek ve  10 Mayıs’ta duyurulacak.

Ülkemizde 12 Mayıs’ta vizyona girecek olan YARATIK: COVENANT’ı herkesten önce izleme fırsatını kaçırmayın!

Ayrıca bizleri Patreon’da “Özel Film Gösterimlerinde Yeriniz Hazır!” kategorisinden destekleyen patronlarımız Geekstra olarak düzenlediğimiz bu çok özel gösterimlere ÇEKİLİŞSİZ KURASIZ katılma hakkı kazanıyor!  PATREON sayfamızı ziyaret etmek ve daha fazla bilgi almak için tıklayın! 

Uyarı: YARATIK: COVENANT Özel Gösterimi filmin Türkiye dağıtımcısı TME  izniyle düzenlenmektedir. Tüm hakları saklıdır. Davetiyeler hediyedir para ile satılamaz. Gösterimlerde lütfen kayıt cihazı kullanmayınız ve telefonlarınızı kapalı tutunuz.

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi! Bize destek olmak isterseniz, PATREON sayfamızdan bizlere destek olabilirsiniz.
Bu arada dost sitemiz Paralel Evren Çizgi Roman Dükkanına da göz atın!

Tagged as: .

Previous post

Post comments

This post currently has no comments.

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.