• Home
  • keyboard_arrow_right FİLM
  • keyboard_arrow_right Yeni Kingsman Posteri Colin Firth’ın Dönüşünü Müjdeliyor

FİLM

Yeni Kingsman Posteri Colin Firth’ın Dönüşünü Müjdeliyor

R.ist.T.O. 31 Mart 2017


Background
share close

Evet aylardır Kingsman: The Secret Service filmin devam filmi olan Kingsman: The Golden Circle’da Colin Firth’ın dönüşü tease ediliyordu. Şu posteri hatırlarsınız herhalde.geekstra_kingsman-golden-circle-posterFakat artık herşey ulu orta açıkta ve resmen duyurulmuş durumda. Kingsman: The Golden Circle’ın yeni posterinde Colin Firth’ın adı kabak gibi ortada.

Öngörülmesi güç bir başarı yakalayan ilk filmin ardından Eggsy ve Kingsman, bu sefer okyanusu aşarak Kingsman’in America eşleniği olan Statesmen ekibiyle birlikte Julianne Moore’un canlandırdığı Poppy karakterinin planlarını engellemeye çalışacaklar.

Colin Firth’ın kilise sahnesi o senenin en iyi sekanslarından biriydi ve bence aksiyon sekansları tarihinde kesinlikle bir yer hak ediyor.

16 Haziran 2017’de vizyona girmesi beklenen filmi Matthew Vaughn yönetiyor ve oyuncu kadrosunda Taron, Egerton, Channing Tatum, Julianne Moore, Halle Berry, Mark Strong, Sophie Cookson gibi isimlerle birlikte bir ihtimal Colin Firth ve Elton John’un olacağı söyleniyor.

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi! Bize destek olmak isterseniz, PATREON sayfamızdan bizlere destek olabilirsiniz.
Bu arada dost sitemiz Paralel Evren Çizgi Roman Dükkanına da göz atın!

Tagged as: .

Author

R.ist.T.O.

İzle, oku, tüket... Tekrarla.

list Archive

Background
Previous post

Post comments

This post currently has no comments.

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.