• Home
  • keyboard_arrow_right ÇİZGİ ROMAN
  • keyboard_arrow_right FİLM
  • keyboard_arrow_right Yeni Spawn Filminin Senaryosu Hazır!

ÇİZGİ ROMAN

Yeni Spawn Filminin Senaryosu Hazır!

Claymore 2 Mayıs 2017


Background

Todd McFarlane‘den haber var! Bir süredir yeni bir Spawn filmi üzerinde çalıştığını bildiğimiz McFarlane, dün kendi youtube kanalı olan McFarlane Toys‘a yüklediği video ile senaryoyu bitirdiğini açıkladı.

Videoya göre, senaryonun ilk hali 18o sayfadan uzunmuş, ama Hollywood’daki abiler bu uzunluktaki senaryolardan çok fazla hoşlanmadığı için 136 sayfaya indirmek zorunda kalmış. Buna sebep olarak da Hollywood’un 120 sayfa civarı senaryoları uygun gördüğünü söylüyor ve senaryoların bir sayfasının, ortalama bir dakikalık gösterim süresi olacağı hesaplanarak 120 dakikayı çok fazla geçmeyecek uzunlukta olması gerektiğini ekliyor McFarlane.

Bundan sonraki adımın ise stüdyolarla anlaşmak olacağını, henüz kimseyle anlaşmadığını söyleyen McFarlane, şimdiden Hollywood’dan on dörtten fazla kişinin senaryo ile ilgili onunla iletişime geçtiğini de eklemeden edemiyor. Filmin ise aslında teknik olarak henüz yapımına başlanmış sayılamayacağını ve tamamlanmaktan çok uzak olduğunu ancak senaryonun bitmiş olmasının bie büyük bir başlangıç olduğunu da belirtiyor.

Sizler ne düşünüyorsunuz bilmem ama ilk yapımı da sevmiş biri olarak resmi olarak birinci ağızdan senaryonun bitmiş olduğunu duymak beni mutlu etti. Todd McFarlane’nin heyecanını video boyunca paylaştım. Umarım kısa zamanda bir stüdyo ile anlaşılır ve çok beklemeden en sevdiğimiz anti-kahramanımıza kavuşuruz.
Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.

TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi! Bize destek olmak isterseniz, PATREON sayfamızdan bizlere destek olabilirsiniz.
Bu arada dost sitemiz Paralel Evren Çizgi Roman Dükkanına da göz atın!

Tagged as: .

Avatar
Author

Claymore

Kral’ın Takvimi’ne göre 490 yılında Quel’Thalas’ta bir elf olarak dünyaya geldi. 632 yılında Arthas’ın Scourge’ünün Quel’Thalas’ı işgali sırasında Sunwell’i savunurken hayatını kaybetti. 639 yılında Arthas tarafından Eastern Plaguelands’ta bir death knight olarak tekrar diriltildi ve onun için savaşmaya başladı. Silah arkadaşı Darion Morgraine’in başlattığı isyana katılarak Arthas’ın boyunduruğundan kurtuldu ve Horde’a katıldı. Daha sonra Lonca’yı kurdu. Hemi, Arha ve Rhathas ile sayısız savaşa katıldı. Şu an lideri olduğu Death Knight birliği Knights of the Ebon Blade’nin kalesi Acherus’ta yaşıyor. Simyacılık ve otacılık ile geçimini sağlıyor ve kitap yazmaya devam ediyor.

list Archive

Previous post

Post comments

This post currently has 1 comment.
  1. gökay on 4 Mayıs 2017

    gerçekten beklediğim birşeydi olması mükemmel olacak filmler arasında karakteri olsun atmosferi olsun yepyeni milenyum’la teknolojinin geliştiği sinema sektöründe büyük iş kat etmiş olan yeni filmler arasında olmalıda bu film. şöyle ki Spawn’ın önüne geçecekler bundan eminim sorunsuz anlaşmazlık? tabiki de olamaz. Daha senaryo yazımında böyle bir şey beğenmemeleri fazla uzun yorar kafasında herhalde upuzun hint filmleri olurken gayet keyifli oluyo yeni Spawn’da bu konular es geçerek mcFarlane bütün konuda ele alır çünkü yazdığı senaryo iyi-kötü seçilecek yönetmenin’de bakış açısıyla , film bütçesi olsun sınırlandırılmamalı bunu marvel’da görüyoruz daha adam akıllı ellerinde tutulamayan spiderman zor koşulda anlaşıldı ve üstüne üstlük x-men fox’a ait işte bu yüzden karakterler elde tutulamayınca evine dönmesi zor.İşte bu yüzden Spawn herhangi bi kuruluşa ait değil Todd mcFarlane’a ait bu da bu karakterle nasıl hala yüzüstünde tuttuğu bir karakter, bize Spawn’ı sevdiren abimiz.

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Devamını oku:
Süper Kahraman Sirki!

Berk Şentürk'ün Osmanlı Adalet Takımı ve My Family is from Tatooine isimli çalışmalarını bilenler biliyor. Bu defa...

The Fresh Prince of Bel-Air

80'ler sonları ve 90'lar başları siyahi dizileriyle coştuğumuz zamanlardır, değil mi adamım? The Cosby Show...

Kapat