• Home
  • keyboard_arrow_right ÇİZGİ ROMAN
  • keyboard_arrow_right FİLM
  • keyboard_arrow_right Bir Sonraki X-Men Filmini Simon Kinberg Mı Yönetecek?

ÇİZGİ ROMAN

Bir Sonraki X-Men Filmini Simon Kinberg Mı Yönetecek?

R.ist.T.O. 24 Şubat 2017


Background
share close

Simon Kinberg, şimdiye kadar ekranlara (büyük veya küçük) neredeyse tüm live action X-Men konulu yapımda yapımcı, yazar veya yönetici yapımcı konumunda görev yapmış biri.

Şimdilik X-Men: Supernova adı ile yürütülen ve X-Men: Apocalypse’in kaldığı yerden devam edecek olan film için Simon Kinberg’ın yönetmen olabileceği konuşuluyor.

Söylentiler Supernova’nın Dark Phoenix sagayı konu alacağını söylüyor ve çekimlerinin Mayıs ayında başlayacağı söyleniyor. Eğer Kinberg işi kaparsa, bu ilk yönetmenlik deneyimi olacak.

Eminim bunca yıldır yönetmenlik süreciyle ilgili birçok şey öğrenmiştir fakat Apocalypse sonrasında yeni bir nesle odaklanacağa benzeyen (bu nedenle biraz da sallantıda olan) filme deneyimsiz bir yönetmen atamak ne kadar mantıklı bilemiyorum.geekstra_simon kinberg (1)Kinberg’ın X-Men serisi, karakterleri ve dünyasıyla ne kadar yakın olduğunu biliyoruz ve bu kesinlikle bir avantaj. Fakat Fox’un bu yeni filmi bir nevi reboot olarak gördüğü de söyleniyor bu nedenle hikaye ve karakterlerin nasıl bir değişiklikten geçeceği bilinmiyor ve en kötü X-Men filmi olan The Last Stand’den sonra kötü bir Dark Phoenix daha görmek istemediğim kesin.

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi! Bize destek olmak isterseniz, PATREON sayfamızdan bizlere destek olabilirsiniz.
Bu arada dost sitemiz Paralel Evren Çizgi Roman Dükkanına da göz atın!

Etiketler: .

Yazar

R.ist.T.O.

İzle, oku, tüket... Tekrarla.

list Arşiv

Background
Previous post

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Yorumunu Yaz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site çöp yorumlardan kaçınmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinin nasıl kullanıldığını öğrenmek için tıkla.