• Home
  • keyboard_arrow_right ÇİZGİ ROMAN
  • keyboard_arrow_right FİLM
  • keyboard_arrow_right Common Green Lantern Olmak İstiyor

ÇİZGİ ROMAN

Common Green Lantern Olmak İstiyor

R.ist.T.O. 3 Şubat 2017


Background
share close

Şimdiye kadar bizlerle paylaşılan bilgiler DC’nin 2020 için planladığı Green Lantern Corps. filminin birden fazla Green Lantern içereceğini gösteriyor fakat yine de odağın favori Lanternler olan Hal Jordan ve John Stewart’da olacağı söyleniyor.

DC’nin geçmiş bir Green Lantern projesinde John Stewart için görüştüğü oyunculardan biri Commondu. John Wick: Chapter 2 filminin tanıtım turunda IGN ile konuşan Common’a DC’nin gelecek Green Lantern Corps. filmi için John Stewart rolüne ilgi duyup duymadığı soruldu.geekstra_green lantern (2)Röportajda Common söyle konuştu:

DC ile konuşmadık. John Stewart karakteri muhteşem bir karakter. John Stewart karakterini canlandırma ihtimali için bana bir fırsat sunulduğu sırada karakterin Green Lantern Corps. içindeki konumunu ve karakterle ilgili her şeyi öğrenmiştim. Topluluk odaklı bir karakter olduğunu hissettim ve karakteri çok sevdim. Eğer karakteri canlandırmam için bana bir fırsat çıkarsa, John Stewart’ı canlandırmayı çok isterim.

Açıkçası Common’u seviyorum. Kendisi bir Idris Elba veya Denzel Washington değil belki ama neden bir John Stewart olmasın?

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi! Bize destek olmak isterseniz, PATREON sayfamızdan bizlere destek olabilirsiniz.
Bu arada dost sitemiz Paralel Evren Çizgi Roman Dükkanına da göz atın!

Etiketler: .

Yazar

R.ist.T.O.

İzle, oku, tüket... Tekrarla.

list Arşiv

Background
Previous post

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Yorumunu Yaz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site çöp yorumlardan kaçınmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinin nasıl kullanıldığını öğrenmek için tıkla.