• Home
  • keyboard_arrow_right ÇİZGİ ROMAN
  • keyboard_arrow_right FİLM
  • keyboard_arrow_right [Fragman] Logan Filminden 3 TV Spot Daha

ÇİZGİ ROMAN

[Fragman] Logan Filminden 3 TV Spot Daha

R.ist.T.O. 11 Şubat 2017


Background
share close

Logan filminin vizyon tarihi yaklaşıyor ve TV Spotlar yağmaya başladı. Sanırım aşağıda paylaştıklarım 4,5 ve 6. TV Spotları.

Değişmiş bir dünya, mutantsız bir dünya ve Logan’ın güçlerinin neredeyse tükenmiş olduğu bir dünyaya götürecek Logan. Spotların adlarına dikkat ederseniz “We Need The Girl (Kıza ihtiyacımız var)”, “Save One (Birini kurtar)”, “The World Is Not The Same (Dünya eskisi gibi değil)” gibi başlıkların kullanıldığı görülüyor.

Bu konseptler bana acı tatlı bir Heroes flashback’I yaşatmadı değil. “Save the cheer leader, save the world”… X-23’ün kurtarılması üzerine belli ki mutantların kaderi bağlanacak. Hikayenin tam olarak neyi ele alacağı ve nasıl ilerleyeceğini çok merak ediyorum doğrusu.

Her ne kadar ana X-Men serisiyle alakasız bir stand alone film olacak olsa da bir şekilde X-23 karakterinin Fox’un X-Men sinematik evreninde var olmaya devam etmesini de istiyorum. Umarım Hugh Jackman’ın Wolverine rolünden veda edeceği bu filmde X-23’ü tek sıkımlık kurşun olarak kullanmazlar.

3 Mart’ta vizyona girecek olan Logan filmi James Mangold tarafından yönetiliyor. Oyuncu kadrosunda Wolverine rolünü son üstlenişi olacak Hugh Jackman, Boyd Holbrook, Patrick Stewart, Doris Morgado, Stephen Merchant, Richard Grant gibi isimler bulunuyor.

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi! Bize destek olmak isterseniz, PATREON sayfamızdan bizlere destek olabilirsiniz.
Bu arada dost sitemiz Paralel Evren Çizgi Roman Dükkanına da göz atın!

Etiketler: .

Yazar

R.ist.T.O.

İzle, oku, tüket... Tekrarla.

list Arşiv

Background
Previous post

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Yorumunu Yaz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site çöp yorumlardan kaçınmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinin nasıl kullanıldığını öğrenmek için tıkla.