• Home
  • keyboard_arrow_right ÇİZGİ ROMAN
  • keyboard_arrow_right FİLM
  • keyboard_arrow_right [Fragman] Logan TV Spot ve Sinopsis

ÇİZGİ ROMAN

[Fragman] Logan TV Spot ve Sinopsis

R.ist.T.O. 5 Şubat 2017


Background
share close

Logan, Hugh Jackman’ın son Wolverine performansı olması, X-23’ün tanıtılacak olması ve R-Rated olması gibi sebeplerden dolayı büyük ilgi ile beklenen bir film.

Şimdiye kadar paylaşılan fragman, poster ve görseller de bu heyecanımızın çok da yersiz olmadığına bizi ikna etmiş durumda.

Logan filmi için ilk TV Spot paylaşıldı ve biz de bunu sizlerle paylaşmak istedik.

Filmin dünya prömiyeri Berlin Film Festivalinde yapılacak ve 135 dakika uzunluğunda olacağı açıklanan filmin sinopsisi de paylaşıldı.

Bu noktadan sonrası spoiler içerebilir.

2024 senesinde mutant nüfusu kritik bir seviyeye inmiştir ve X-Men ekibi dağılmıştır. Logan’ın iyileşme faktörü etkisini kaybetmekte, kendisi kendini alkole vermiş ve şoförlük yaparak geçinmektedir. Aynı zamanda artık yaşlı ve güçsüz olan Profesör X’e de o bakmaktadır.

Bir gün gizemli bir kadın, Logan’dan Laura adında bir kızı Kanada sınırına kadar götürmesini ister. Önce işi reddeder fakat Profesör uzun yıllar bu kızın ortaya çıkmasını beklemekteydi. Laura olağan üstü bir dövüş yeteneğine sahiptir ve bir çok yönden Wolverine’i andırmaktadır. Güçlü bir şirket için çalışan gizemli bir grup tarafından takip edilmekte olan Laura, kanında onu ve Logan’ı bağlayan bir sır taşımaktadır.

3 Mart’ta vizyona girecek olan Logan filmi James Mangold tarafından yönetiliyor. Oyuncu kadrosunda Wolverine rolünü son üstlenişi olacak Hugh Jackman, Boyd Holbrook, Patrick Stewart, Doris Morgado, Stephen Merchant, Richard Grant gibi isimler bulunuyor.

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi! Bize destek olmak isterseniz, PATREON sayfamızdan bizlere destek olabilirsiniz.
Bu arada dost sitemiz Paralel Evren Çizgi Roman Dükkanına da göz atın!

Etiketler: .

Yazar

R.ist.T.O.

İzle, oku, tüket... Tekrarla.

list Arşiv

Background
Previous post

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Yorumunu Yaz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site çöp yorumlardan kaçınmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinin nasıl kullanıldığını öğrenmek için tıkla.