• Home
  • keyboard_arrow_right ÇİZGİ ROMAN
  • keyboard_arrow_right FİLM
  • keyboard_arrow_right [Fragman] Wonder Woman Yeni Fragman Teaser’ı ve Poster

ÇİZGİ ROMAN

[Fragman] Wonder Woman Yeni Fragman Teaser’ı ve Poster

R.ist.T.O. 11 Mart 2017


Background
share close

DCEU’dan gelecek filmler arasında en çok heyecan duyduğum filmin Wonder Woman olduğundan defalarca bahsettim.

Film’in içimde uyandırdığı heyecanı şimdiye kadar sarsan pek birşey olmadı ve dün (10 Mart 2017) paylaşılan yeni poster ve teaser fragman bu güvenimi biraz daha sağlamlaştırdı. Yeni fragman ise 11 Mart’ta paylaşılacak.

Karakter her ne kadar BvS filminde tanıtılmış, hem Wonder Woman filmi hem de gelecek Justice League filmlerini fragmanları ve diğer pazarlama malzemelerinde sıkça görülüyor olmasından bize çok aşina bir karakter olduğu izlenimi yaratsa da Wonder Woman filminin bir “Orijin” filmi olma gayesi de var gibi görünüyor.

Orijin filmleri genellikle karakteri senarist, yönetmen, stüdyo vb yapımcıların izleyici için tanımlama çabaları nedeniyle çoğu zaman algılatılmak istenen ve algılanan arasında bir çatışmaya neden oluyor, çatışma çoğu zaman (hele hele hali hazırda izleyicilerin bilincinde bir şekilde yer almış bir karakterden veya imajdan bahsediyorsak ve de bu karakterler DC karakterleriyse) izleyiciyi ve dolayısıyla filmi olumsuz etkiliyor.geekstra_wonderwomanUmarım “Orijin” uğuruna bu kadar ümitlendiğim bir filmi daha harcamazlar.

Allen Einber ve Geoff Johns tarafından yazılan senaryo Patty Jenkins’in yönetmenliği ile Gal Gadot, Chris Pine, Connie Nielsen, Robin Wright, Lucy Davis, Danny Huston, Elena Anaya, Saïd Taghmaoui, Ewen Bremner, Lisa Loven Kongsli ve David Thewlis gibi isimler tarafından canlandırılacak.

Wonder Woman 2 Haziran’da vizyona giriyor.

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi! Bize destek olmak isterseniz, PATREON sayfamızdan bizlere destek olabilirsiniz.
Bu arada dost sitemiz Paralel Evren Çizgi Roman Dükkanına da göz atın!

Etiketler: .

Yazar

R.ist.T.O.

İzle, oku, tüket... Tekrarla.

list Arşiv

Background
Önceki Bölüm

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Yorumunu Yaz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site çöp yorumlardan kaçınmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinin nasıl kullanıldığını öğrenmek için tıkla.