• Home
  • keyboard_arrow_right ÇİZGİ ROMAN
  • keyboard_arrow_right DİZİ
  • keyboard_arrow_right [Fragman] Yeni Iron Fist Fragmanı!

ÇİZGİ ROMAN

[Fragman] Yeni Iron Fist Fragmanı!

R.ist.T.O. 7 Şubat 2017


Background
share close

Son Defender, Iron Fist için yeni bir fragman paylaşıldı! Tarz olarak sanki 80-90’ların kung fu furyası nolstaljisini yansıtacak gibi (kullanılan müzikler özellikle 90’lar siyahi kung fu filmlerini anımsattı). Eğer 90’larda sabahın körtünde kalkıp ninjalı minjalı diziler izlemişliğiniz varsa sanırım ne demek istediğimi anlarsınız (yaş kemale erdi tabii… öz ifşa…).

Türkçe alt yazılısı da şurada

Ölü sanılan Danny Rand’in yeniden New York’a gelmesiyle başlayan hikaye bu sefer Daredevil’de tanıtılan Triad (çin suç örgütü) ile ilişkili olacak. Hatırlarsanız Dardevil, ilk sezonunda Kingpin’in kontrolü altına aldığı New York yer altı dünyasını, ikinci sezonda ise Yakuza ve The Hand ile mücadele etmişti.

Daredevil’in ilk sezonunda ana oyuncular olarak gösterilen Ruslar, Amerikalılar, Japonlar ve Çinliler arasında ayakta kalabilen tek örgüt Triad gibi görünüyor ve bu sefer Iron Fist onların kapısını çalıyor.

17 Mart’ta Netflix’te ekranlara gelecek dizide Finn Jones, Jessica Henwick, David Wenham, Jessica Stroup, Tom Pelphrey dışında Netflix’in diğer Marvel dizilerinden de tanıdığımız, Carrie-Anne Moss ve Rosario Dawson’u da yeniden izleme fırsatımız olacak.

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi! Bize destek olmak isterseniz, PATREON sayfamızdan bizlere destek olabilirsiniz.
Bu arada dost sitemiz Paralel Evren Çizgi Roman Dükkanına da göz atın!

Etiketler: .

Yazar

R.ist.T.O.

İzle, oku, tüket... Tekrarla.

list Arşiv

Background
Previous post

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Yorumunu Yaz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site çöp yorumlardan kaçınmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinin nasıl kullanıldığını öğrenmek için tıkla.