• Home
 • keyboard_arrow_right ÇİZGİ ROMAN
 • keyboard_arrow_right FİLM
 • keyboard_arrow_right Guardians of the Galaxy Vol.2’den Sahne Arkası Görüntüleri

ÇİZGİ ROMAN

Guardians of the Galaxy Vol.2’den Sahne Arkası Görüntüleri

R.ist.T.O. 8 Şubat 2017


Background
share close

Guardians of the Galaxy Vol.2’nin Super Bowl reklamından sonra sanırım bir çok mecranın filmle ilgili ambargoları kaldırılmış olmalı ki bir çok yeni haber ve görseller paylaşılıyor.

Filmin sahne arkası görüntülerinin yanısıra filmin konusu ile ilgili birkaç detay paylaşıldı. Bundan sonrası spoiler içerebilir, bizden söylemesi.

/Film’in haberine göre filmin hikayesiyle ilgili şöyle detaylar açıklanmış:

 • Vol.2 ilk filmdin 3 ay sonrasında geçiyor.

 • Guardians artık galakside belli bir ücret karşılığı iyilik yapan bir ekip olarak konumlanmış durumda. Guardianlar Sovereign ırkını, gezegenlerine saldıran bir yaratıktan kurtarmak için mücadele etmektedir ücret olarak ise Sovereignlerin yakalamış olduğu Nebula, Star-Lord’a teslim edilecektir.

 • Yaratığın alt edilmesine karşılık Nebula’yı yeterli bir ödeme olark görmeyen Rocket Sovereignlerden gezegenlerinin enerji kaynağını çalar ve tabii ki Sovereignler ve liderleri Ayesha tarafından bu durum pek hoş karşılanmaz. Enerji kaynaklarını geri almak ve Guardians’dan intikamlarını almak için Ravagers’ı tutarak peşlerine takarlar.

 • Guardians Nebulayı Xandar gezegeninde bulunan Nova Corps.’a teslim etmek üzere yola çıkarlar fakat tahmin edileceği gibi işler beklendiği gibi yürümez.

 • Yondu Ravagers’ın Guardians’ı avlamasını istemez fakat daha önce Star-Lord’dan bir kere kazık yemiş olan Ravagers tayfası Yondu’nun emirlerine karşı gelerek ayaklanır ve Taserface Ravagers’ın liderliğini elegeçirir.

 • Filmin başlarında ekip gruplara ayrılacaktır ve filmin geri kalan kısmı ekibin yeniden bir araya gelip gelemeyeceği üzerinedir.

 • Filmin iki ana kötüsü Ayesha ve Taserface olacaktır.

 • Guardians’ın Ronanı alt etmesi ve bir Sonsuzluk Taşını ele geçirmiş olması haberi galaksiye yayılır ve Ego’nun da kulağına gelir. Ego, oğlunu bulmak üzere yola çıkar. Görünen o dur ki Ego, yıllar önce Yondu’nun Peter’ı ona getirememiş olması üzerine yıllardır oğlunu aramaktadır.

 • Ego asistanı Mantis ile yolculuk etmektedir. Mantis, Drax’ı bile “zeki” gösterebilecek kadar saf bir karakterdir.

 • Filmde bir Guardians’a yeni bir isim daha eklenmesi planlanmış fakat senaryo revizyonları sırasında filmden çıkartılmış. Gunn’a göre bu karakterle ilerdeki Guardians filmlerinde tanışacağız.

5 Mayıs’ta vizyona girecek olan film yine James Gunn tarafından yönetiliyor ve Chris Pratt, Zoe Saldana, Dave Mautista, Vin Diesel, Bradley Cooper, Michael Rooker, Karen Gillan, Glenn Close gibi ilk filmde gördüğümüz kadronun dışında Kurt Russel, Elizabeth Debicki, Pom Klementieff gibi yeni isimleri de kadrosunda bulunduruyor.

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi! Bize destek olmak

Etiketler: .

Yazar

R.ist.T.O.

İzle, oku, tüket... Tekrarla.

list Arşiv

Background
Previous post
insert_link share
close

ÇİZGİ ROMAN

Punisher Setinden Görüntüler!

R.ist.T.O. 8 Şubat 2017

Marvel’in Netflix ile birlikte geliştirdikleri dizilerden olan Punisher’ın çekimleri devam etmekte. Jon Bernthal’ın Frank Castle nam- diğer Punisher’ı canlandırdığı diziden yeni set görüntüleri ulaştı. https://twitter.com/Kulturpat/status/829036940787867648 https://twitter.com/Kulturpat/status/829037451033337856 Fotoğraflarda bir polis arabası […]

Devamını Oku trending_flat

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Yorumunu Yaz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site çöp yorumlardan kaçınmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinin nasıl kullanıldığını öğrenmek için tıkla.