ÇİZGİ ROMAN

Inhumans Fragmanı Kapıda!

Claymore 22 Mayıs 2017


Background

Evet, evet doğru. Inhumans fragmanının eli kulağında. Bekleyiş sona eriyor gibi görünüyor. Merak edenleriniz için bu bir kehanet değil, içeride adamlarımız da yok. Destekli bir tahmin diyelim isterseniz sadece.

Bu ayın başlarında bir kaç şanslı hayran, Inhumans’ın kısacık bir gösterimini izleme şansı yakalamıştı. Twitter kullanıcısı Teddy Marvel onlardan biri midir bilemiyorum ama gösterimden bir kaç sahneyi bulmuş. Hatta bu sahnelerden biri de Lockjaw’a ait! Bununla da yetinmiyor ve twittine Agents of Shield dizisinin görsel efekt tasarımcılarından Mark Kolpack’ı da ekleyerek gelecek olan fragmanın müjdesini veriyor. Aralarındaki bağlantı nedir, bilgilere ve içeriklere nasıl ulaştı bir fikrim yok ama fragmandan önce böyle haberler güzel oluyor doğrusu.

 

İlk iki bölümü Roel Reine tarafından çekilen, Maximus’un Attilan’a yaptığı darbe yüzünden Dünya’ya kaçmak zorunda kalan Kraliyet Ailesinin hikayesini izleyeceğimiz ve oyuncu kadrosunda Anson Mount, Iwan Rheon, Serinda Swan, Ken Leung, Isabelle Cornish, Eme Ikwuakor, Mike Moh ve Sonya Balmores’ın yer aldığı Inhumans toplamda sekiz bölüm olacak. Tanıtım fragmanına ise buradan göz atabilirsiniz.

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.

TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi! Bize destek olmak isterseniz, PATREON sayfamızdan bizlere destek olabilirsiniz.
Bu arada dost sitemiz Paralel Evren Çizgi Roman Dükkanına da göz atın!

Tagged as: .

Avatar
Author

Claymore

Kral’ın Takvimi’ne göre 490 yılında Quel’Thalas’ta bir elf olarak dünyaya geldi. 632 yılında Arthas’ın Scourge’ünün Quel’Thalas’ı işgali sırasında Sunwell’i savunurken hayatını kaybetti. 639 yılında Arthas tarafından Eastern Plaguelands’ta bir death knight olarak tekrar diriltildi ve onun için savaşmaya başladı. Silah arkadaşı Darion Morgraine’in başlattığı isyana katılarak Arthas’ın boyunduruğundan kurtuldu ve Horde’a katıldı. Daha sonra Lonca’yı kurdu. Hemi, Arha ve Rhathas ile sayısız savaşa katıldı. Şu an lideri olduğu Death Knight birliği Knights of the Ebon Blade’nin kalesi Acherus’ta yaşıyor. Simyacılık ve otacılık ile geçimini sağlıyor ve kitap yazmaya devam ediyor.

list Archive

Previous post

Post comments

This post currently has no comments.

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Devamını oku:
CG Asterix Filmi Geliyor!

Sizi bilmem ama René Goscinny ve Albert Uderzo adlı yarmış iki insan evladının yarattığı Asterix, sevdiğim...

Nathan Fillion Guardians of The Galaxy’de!

Evet Nathan Fillion, kankası James Gunn’ın çektiği Guardians of the Galaxy filminde rol alacak ama...

Kapat