• Home
  • keyboard_arrow_right ÇİZGİ ROMAN
  • keyboard_arrow_right DİZİ
  • keyboard_arrow_right Iron Fist’ten Yeni Görseller

ÇİZGİ ROMAN

Iron Fist’ten Yeni Görseller

R.ist.T.O. 5 Şubat 2017


Background
share close

Iron Fist’in The Defenders’ı oluşturan dörtlü arasında en merak ettiğim karakter/dizi olduğunu daha önce de sizlerle paylaşmıştım.

Neden olarak da dörtlü arasında en bariz doğa üstü güce sahip karakter olması (yumruğu ışıldayan bir adam sonuçta). Daredevil aslında diğer duyularıyla görebilen (fakat nefesini tutan Ninjaları göremeyen), Jessica Jones ve Luke Cage ise bilimsel deneyler sonucu güçlerine kavuşan kahramanlar olarak tanıtıldı bizlere.

Sanırsam gerçek dünyaya biraz daha yakın olsun diye Iron Fist’in orijininde de biraz oynama yapma ihtimalleri var ama yine de şimdiye kadar yalnızca Daredevil’in ikinci sezonunda The Hand örgütü ile tanık olduğumuz mistik öğelerin daha fazla kullanılacağı bariz.

Evet, “sokak seviyesi” kahramanlar olarak sunulan The Defenders karakterlerine hikaye ve olası dünyaları ile ilgili çok keskin sınırlar çizilmişken elleri parıldayan bir dövüş ustasının hikayesinin ayağını nasıl yere bastırmışlar merak ediyorum.

Artık 17 Mart’ta izleyip göreceğiz. Dizide Finn Jones, Jessica Henwick, David Wenham, Jessica Stroup, Tom Pelphrey dışında Netflix’in diğer Marvel dizilerinden de tanıdığımız, Carrie-Anne Moss ve Rosario Dawson’u da yeniden izleme fırsatımız olacak.

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi! Bize destek olmak isterseniz, PATREON sayfamızdan bizlere destek olabilirsiniz.
Bu arada dost sitemiz Paralel Evren Çizgi Roman Dükkanına da göz atın!

Etiketler: .

Yazar

R.ist.T.O.

İzle, oku, tüket... Tekrarla.

list Arşiv

Background
Previous post

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Yorumunu Yaz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site çöp yorumlardan kaçınmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinin nasıl kullanıldığını öğrenmek için tıkla.