• Home
  • keyboard_arrow_right ÇİZGİ ROMAN
  • keyboard_arrow_right FİLM
  • keyboard_arrow_right Jason Momoa Aquaman’i Cool Yapacak

ÇİZGİ ROMAN

Jason Momoa Aquaman’i Cool Yapacak

R.ist.T.O. 16 Şubat 2017


Background
share close

Arthur Curry nam-ı diğer Aquaman dünyaya 1941 yılında tanıtıldı. Paul Norris ve Mort Weisinger tarafından yaratılan bu kahraman okyanusların ve Atlantis’in efendisi, Justice League’in kurucu üyesi, deniz ve kara arasındaki barış elçisi olarak hayatımıza girdi. Fakat herkesin bildi üzere Aquaman zaman içinde “süper gücü balıklarla konuşmak” olan bir espri konusuna indirgendi.geekstra_aquaman (1)Digital Trends ile konuşan ve gelecek Justice League filmi ve Aquaman filmlerinde Arthur Curry’yi canlandıracak olan Jason Momoa Aquaman’in Batman, Superman ve Wonder Woman kadar cool ve karizmatik bir karakter olduğu inancında (ki ben de bu konuda kendisine katılıyorum).

Aquaman karakterinin yeniden karizmatik bir karakter olarak algılanması konusunda Momoa:

Evet bu gerçekten çok zor… benimle de az da olsa alay ediyorlar. Fakat Aquaman ile ilgili ilginç olan nasıl yerel kültürlerle bağ kurduğu. Bu bizim çok az üstüne durduğumuz bir konu ve burada açığa çıkartılabilecek çok ilginç şeyler var.

Bence Aquaman için doğru zaman. Harika olduğunu düşünüyorum. Zack konuya çok farklı bir açıdan bakanlar arasında ve DC’de bizi gerçekten destekliyor. Riskli bir adımdı ve bu adımı attılar. Yaratılan dünyayı çok sevdim ve bunun bir parçası olmaktan onur duyuyorum.

Şeklinde konuştu.geekstra_aquaman (2)Açıkçası Aquaman’in hak ettiği saygıyı görmüyor olması beni her zaman biraz üzmüştür. Momoa’nın çok da geleneksel olmayan bir yorumuyla Aquaman’e kaybettiği saygınlığı (umarım bunu yalnızca dalga dalga testosteron salgılayarak yapmaz) geri kazandırabileceğine de inanıyorum.

Aquaman’i önce 17 Kasım’da Justice League’de sonrasında da 5 Ekim 2018’de vizyona girecek solo filminde izleme fırsatı yakalayacağız.

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi! Bize destek olmak isterseniz, PATREON sayfamızdan bizlere destek olabilirsiniz.
Bu arada dost sitemiz Paralel Evren Çizgi Roman Dükkanına da göz atın!

Etiketler: .

Yazar

R.ist.T.O.

İzle, oku, tüket... Tekrarla.

list Arşiv

Background
Previous post

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Yorumunu Yaz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site çöp yorumlardan kaçınmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinin nasıl kullanıldığını öğrenmek için tıkla.