• Home
  • keyboard_arrow_right ÇİZGİ ROMAN
  • keyboard_arrow_right FİLM
  • keyboard_arrow_right Justice League Filminden Karakter Teaserları Geldi!

ÇİZGİ ROMAN

Justice League Filminden Karakter Teaserları Geldi!

Claymore 25 Mart 2017


Background
share close

Bugün (saat farkından dolayı bize göre yarın da olabilir) gelecek olan ilk Justice League trailerından önce Warner Bros. cephesinden heyecanımızı arttırmak için karakter teaserları geldi. Belirtmeliyim ki DC filmlerine karşı ürkek ve fazla umut beslemeyen kitleden biriyim. Sinematik evren konusunda Marvel’a yetişebilmek adına gözle görülür bir acele içerisinde DC. Bunun da ister istemez yapımlarına yansıdığını düşünüyorum. Aynı zamanda kendi içlerinde de büyük bir karışıklık yaşıyorlar gibi. Flash ve Batman filmlerinin yönetmen krizleri malumunuz. Yine de öyle ya da böyle beyaz perdede bir Justice League filmi izleyecek olmak heyecan verici.

Teaserları izleyince daha rahat fark ettim ki oyuncu seçimlerinden ve genel olarak kostüm tasarımlarından şuan için memnunum. Cyborg’u biraz cılız bulmam ve Flash’ın kostümünün biraz daha sade olmasını tercih etmem dışında gayet güzel bir iş çıkarmışlar. Cyborg’u, Aquaman’ı ve Flash’ı adam akıllı görebilmek güzel. Batman’i ise parademonlardan birini Batmobil’i ile kovalarken görüyoruz. Tek sitem ettiğim nokta hala herhangi bir Green Lantern’ın esamesinin okunmuyor oluşu. Green Lantern hikayelerinin bir hayranı olarak bu benim için büyük bir hayal kırıklığı. Ancak umudumu da yitirmiş değilim, fragmanda ya da olmadı filmde onunla ilgili bir şeyler göreceğimizi düşünüyorum. Şimdilik teaserları buradan izleyebilirsiniz. Trailerdan sonra ise daha detaylı fikir sahibi olabileceğiz.

Batman

Flash

Wonder Woman

Aquaman

Cyborg

Avatar
Author

Claymore

Kral’ın Takvimi’ne göre 490 yılında Quel’Thalas’ta bir elf olarak dünyaya geldi. 632 yılında Arthas’ın Scourge’ünün Quel’Thalas’ı işgali sırasında Sunwell’i savunurken hayatını kaybetti. 639 yılında Arthas tarafından Eastern Plaguelands’ta bir death knight olarak tekrar diriltildi ve onun için savaşmaya başladı. Silah arkadaşı Darion Morgraine’in başlattığı isyana katılarak Arthas’ın boyunduruğundan kurtuldu ve Horde’a katıldı. Daha sonra Lonca’yı kurdu. Hemi, Arha ve Rhathas ile sayısız savaşa katıldı. Şu an lideri olduğu Death Knight birliği Knights of the Ebon Blade’nin kalesi Acherus’ta yaşıyor. Simyacılık ve otacılık ile geçimini sağlıyor ve kitap yazmaya devam ediyor.

list Archive

Previous post

Post comments

This post currently has no comments.

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.