• Home
  • keyboard_arrow_right ÇİZGİ ROMAN
  • keyboard_arrow_right FİLM
  • keyboard_arrow_right Justice League’den Batman Görüntüsü

ÇİZGİ ROMAN

Justice League’den Batman Görüntüsü

R.ist.T.O. 18 Şubat 2017


Background
share close

Justice League bu senenin en çok merak edilen filmlerinden biri. Herkesin bu filmi merak etmesinin farklı sebepleri olabilir (DCEU hakkındaki yargılarının veya ümitlerinin doğrulanması…) fakat kim ne derse desin benim için Justice League’i oluşturan karakterleri beyaz perdede görecek olmamız başlı başına heyecan verici bir durum.

Yönetmen Zack Snyder Vero adlı sosyal medya platformu üzerinden paylaştığı fotoğrafta Batman’in 3 zırhlı ve silahlı düşmana karşı dövüştüğü bir sahne görüyoruz. Spekülasyonlar bu düşmanların BvS’nin “Knightmare” sekansında gördüğümüz Parademonlar olabileceği yönünde.

Emin olamamakla birlikte Justice League’in ana düşmanının Steppenwolf olduğunu bildiğimiz için mantıklı bir varsayım olabileceğini düşünüyorum.

Öte yandan fotoğrafın kendisinde ilgimi çeken birkaç nokta var. Fotoğraf CO3 firmasında filmin renk düzeltmesini (color correction) yapan Stefan Sonnenfeld’ı gösteriyor. Film/postprodüksyon sektöründe çalışan arkadaşlarımız belki beni aydınlatabilir.

  • Bir, bilgisayar dışında kullanmakta olduğu cihazlar ne?
  • İki (bunun sektörle bir ilgisi yok), masanın sol altındaki devasa çöp kutusu olduğunu varsaydığım haznenin büyüklüğünü gerektirecek ne yapılıyor?

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi! Bize destek olmak isterseniz, PATREON sayfamızdan bizlere destek olabilirsiniz.
Bu arada dost sitemiz Paralel Evren Çizgi Roman Dükkanına da göz atın!

Etiketler: .

Yazar

R.ist.T.O.

İzle, oku, tüket... Tekrarla.

list Arşiv

Background
Önceki Bölüm
Haftalık Geek Bakışı
play_arrow
share playlist_add
close
  • 1

DİZİ

Haftalık Geek Bakışı – 03 (06.02.2017 – 13.02.2017)

Geekstra 17 Şubat 2017

Selam Gençler! Haftanın Geek Bakışı zamanı! Bu sefer 45 dakikanın altına inmeyi başardık! Saygın’ın yokluğunda R.ist.T.O.’unun tek başına idare etmeye çalıştığı bu podcastte ele alınan haberler şöyle: http://geekstra.com/2017/etkinlik/john-wick-chapter-2-on-gosterimi-basariyla-duzenlendi/ http://geekstra.com/2017/dc-2/batman/warner-bros-batman-filmi-icin-yeni-yonetmenini-bulmus-olabilir/ http://geekstra.com/2017/podcast/biz-yapariz-olur/biz-yaptik-oldu-ep-01/ […]

Devamını Oku trending_flat

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Yorumunu Yaz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site çöp yorumlardan kaçınmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinin nasıl kullanıldığını öğrenmek için tıkla.