• Home
  • keyboard_arrow_right ÇİZGİ ROMAN
  • keyboard_arrow_right FİLM
  • keyboard_arrow_right Justice Leauge Haberleri Derlemesi

ÇİZGİ ROMAN

Justice Leauge Haberleri Derlemesi

R.ist.T.O. 25 Ocak 2017


Background
share close

Geçtiğimiz hafta Justice League ile ilgili birçok haber paylaşıldı. Biz de şöyle toplu bir değerlendirme yapalım dedik.

Öncelikli olarak Justice League’de Central City’den sahneler olacağı aşağıdaki görselde de görüldüğü üzere belli oluyor.

Eee sonuçta The Flash’ın memleketi… Bruce Wayne’in Barry Allen’i ekibine almak için ziyaret ettiğini biliyoruz. Fakat yine de Central City’yi görecek olmamız (yalnızca Barry’nin garip üssünü değil) heyecan verici. Eminim BvS’de gördüğümüz Gotham ve Metropolis kadar detaylı olmayacaktır ama ileride Flash Müzesi’nin olacağı şehri görmek isterim doğrusu.

İki…justice leagueEmpire yeni bir yüksek çözünürlük Justice League görseli paylaştı. Daha önce benzer bir görsel görmüştük ama bu görselde Aquaman ya yok, ya da Batffleck’in arkasında kaldığı için görünmüyor (adam dana gibi, Aquaman’i yemiş bile olabilir…).

Fotoğrafta en çok göze batan şey (aile boyu Batman dışında), kaskı ile Flash’ın kafasının ne kadar büyük göründüğü ve Cyborg’un LED aydınlatmalı bilgisayar kasasına beziyor olması…

Şaka bir yana, sanki renk kullanımı ve ton olarak BvS’den çok farklı olmayacak gibi görünüyor.

Son olarak, DC World adlı twitter hesabının paylaştığı Justice League personel T-Shirt’ı filmin sloganını taşıyor olabileceği söyleniyor.

“They’ve never faced us before. Not us united. (Daha önce bizimle yüzleşmediler. Birlik halinde değil.)”. Bu metnin filmle veya Justice League ile ne alakası var bilemedim. Bildiğim kadarıyla çizgi romanlardan alınmış bir alıntı da değil. Yani zaten bahsi geçen “they/onlar” kim burada? Daha önce bireysel olarak da karşılaşmışlar mıydı ki, birlik halinde yüzleşmemiş olsunlar?

Bilemedim valla…

Bu da filmden bir kaç story board görseli.

Zack Snyder’ın yönettiği Justice League 11 Kasım’da vizyona girecek ve Ben Affleck, Henry Cavill, Gal Gadot, Ezra Miller, Jason Momoa, Ray Fisher, Ciarán Hinds, Amy Adams, Diane Lane, Jeremy Irons ve Jesse Eisenberg gibi isimleri kadrosunda barındırıyor.

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi! Bize destek olmak isterseniz, PATREON sayfamızdan bizlere destek olabilirsiniz.
Bu arada dost sitemiz Paralel Evren Çizgi Roman Dükkanına da göz atın!

Etiketler: .

Yazar

R.ist.T.O.

İzle, oku, tüket... Tekrarla.

list Arşiv

Background
Previous post

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Yorumunu Yaz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site çöp yorumlardan kaçınmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinin nasıl kullanıldığını öğrenmek için tıkla.