• Home
  • keyboard_arrow_right ÇİZGİ ROMAN
  • keyboard_arrow_right FİLM
  • keyboard_arrow_right Kahraman. Efsane. Kral. Black Panther Fragmanı!

ÇİZGİ ROMAN

Kahraman. Efsane. Kral. Black Panther Fragmanı!

Claymore 10 Haziran 2017


Background
share close

İlk kez Captain America: Civil War’da gördüğümüz ve  görür görmez hayran kaldığım Black Panther, kendi filminin ilk fragmanıyla tekrar karşımıza çıkıyor. Özlemişim doğrusu. Dün Marvel Studios resmi twitter hesabından filmin korkunç photoshop işçilikli posterini paylaşmış ve fragmanın müjdesini vermişti.

Sinopsis: Marvel’ın Captain America: Civil War olayından sonra Kral T’Challa, ülkesinin yeni lideri olarak görev yapmak için teknolojik açıdan gelişmiş Wakanda’ya geri döner. Bununla birlikte, T’Challa kısa sürede fark edecektir ki taht için ülkesindeki diğer kabilelerle mücadele etmek zorundadır. İki düşman Wakanda’yı yok etmek için komplo kurduğunda, Wakanda’nın bir dünya savaşına süreklenmemesi için Black Panther olarak bilinen kahraman, C.I.A. ajanı Everett K. Ross ve Wakanda’nın özel kuvvetleri Dora Milaje ile iş birliği yapmalıdır.

Artık herhangi bir Marvel filminden kötü bir şey çıkacağını düşünmüyorum. Bu saatten sonra hepsi bir şekilde ortalama ya da üzeri filmler olacaktır. Black Panther fragmanı ise beklentilerimin üzerinde çıktı doğrusu. Guardians of the Galaxy ile başlayan, Thor Ragnarok ile devam edecek gibi görünen, daha renkli daha şaşaalı filmler formülünü burada da uygulamışlar. GotG ya da Thor: Ragnarok fragmanındaki kadar olmasa da Black Panther’e en iyi yakışacak şekilde uyarlanmış. Kim ne derse desin son zamanlarda Marvel filmlerindeki renk kullanımlarına bayılıyorum.

Chadwick Boseman, Michael B. Jordan, Lupita Nyong’o, Danai Gurira, Martin Freeman, Daniel Kaluuya, Angela Bassett, Forest Whitaker, Letitia Wright, Winston Duke, Florence Kasumba, Sterling K. Brown, John Kani ve Andy Serkis’in oynadığı Black Panther 16 Şubat 2018‘de vizyona girecek.

Bizimle her konuda muhabbet etmek için Facebook Grubumuza katılabilir, TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip edebilirsiniz.

Bize destek olmak isterseniz ise PATREON sayfamızdan bizlere destek olabilirsiniz.
Bu arada dost sitemiz Paralel Evren Çizgi Roman Dükkanına da göz atın!

 

 

Etiketler: .

Avatar
Yazar

Claymore

Kral’ın Takvimi’ne göre 490 yılında Quel’Thalas’ta bir elf olarak dünyaya geldi. 632 yılında Arthas’ın Scourge’ünün Quel’Thalas’ı işgali sırasında Sunwell’i savunurken hayatını kaybetti. 639 yılında Arthas tarafından Eastern Plaguelands’ta bir death knight olarak tekrar diriltildi ve onun için savaşmaya başladı. Silah arkadaşı Darion Morgraine’in başlattığı isyana katılarak Arthas’ın boyunduruğundan kurtuldu ve Horde’a katıldı. Daha sonra Lonca’yı kurdu. Hemi, Arha ve Rhathas ile sayısız savaşa katıldı. Şu an lideri olduğu Death Knight birliği Knights of the Ebon Blade’nin kalesi Acherus’ta yaşıyor. Simyacılık ve otacılık ile geçimini sağlıyor ve kitap yazmaya devam ediyor.

list Arşiv

Previous post

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Yorumunu Yaz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site çöp yorumlardan kaçınmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinin nasıl kullanıldığını öğrenmek için tıkla.