• Home
  • keyboard_arrow_right ÇİZGİ ROMAN
  • keyboard_arrow_right DİZİ
  • keyboard_arrow_right Kevin Smith BBC America İçin Bir Spawn Spin-off Projesi Yapıyor

ÇİZGİ ROMAN

Kevin Smith BBC America İçin Bir Spawn Spin-off Projesi Yapıyor

R.ist.T.O. 17 Şubat 2017


Background
share close

Son zamanlarda Kevin Smith CW/DC dünyasına kendini kaptırmış durumda. Şuan bu sezonun ikinci Supergirl bölümünü yönetmekte olan yönetmenin artık kendi çizgi romandan uyarlama dizisi olacak gibi görünüyor. Kevin Smith’in BBC America için Sam & Twitch serisini yaratacağı açıklandı.

Todd McFarlane’in yarattığı Spawn evreninde yer alan iki dedektif olan Sam ve Twitch, Brian Michael Bendis’in yazdığı sayılarla büyük ilgi toplamıştı.geekstra_sam and twitch (2)BBC America’nın Başkanı Sarah Barnett açıklamasında şöyle konuştu:

Smith, Sam and Twitch çizgi roman serisinden uyarlanan bir dizide yazar, yönetmen ve yönetici yapımcı olarak yer alacak. Bu karakterler Spawn serisinde tanıtılmış, mistik ve esrarengiz cinayetleri ele alan iki cinayet masası dedektifleri. Biraz korkutucu biraz da kara komedi. Prosesürel bir dizi olacak, yani her bölüm kendi içinde sonuçlanacak fakat bu kurgu modern ve güncel bir şekilde işlenecek. Ayrıca karakter odaklı devam eden hikayelerimiz de olacak.

Sam & Twitch ilginç bir tercih doğrusu fakat Kevin Smith’in son filmlerine bakıldığında aşağı yukarı nasıl bir dizi olacağını tahmin edebiliyorum.

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi! Bize destek olmak isterseniz, PATREON sayfamızdan bizlere destek olabilirsiniz.
Bu arada dost sitemiz Paralel Evren Çizgi Roman Dükkanına da göz atın!

Etiketler: .

Yazar

R.ist.T.O.

İzle, oku, tüket... Tekrarla.

list Arşiv

Background
Previous post

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Yorumunu Yaz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site çöp yorumlardan kaçınmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinin nasıl kullanıldığını öğrenmek için tıkla.