• Home
  • keyboard_arrow_right ÇİZGİ ROMAN
  • keyboard_arrow_right ETKİNLİK
  • keyboard_arrow_right Mart Ayının Çizgi Romanı Wolverine İhtiyar Logan!

ÇİZGİ ROMAN

Mart Ayının Çizgi Romanı Wolverine İhtiyar Logan!

ExOblivione 21 Mart 2017


Background

Selam gençler!

Şubat ayında duyurduğumuz Ayın Çizgi Romanı etkinliğimiz devam ediyor. Şubat ayının çizgi roman kazananları çizgi romanlarının keyfini çıkara dursun, Mart ayının çizgi romanını seçtik! Bu ay vizyona giren Logan: Wolverine’in şerefine Gerekli Şeyler’den çıkmış olan Wolverine İhtiyar Logan!

20170314_190834
Şubat ayı çizgi roman kazananlarından Kerem Özdoğan mutlu ve mesut 🙂

Tüm zamanların en çok satan çizgi romanlarından İç Savaş’ın yaratıcı takımı yazar Mark Millar ve çizer Steve McNiven’in elinden çıkan Wolverine: İhtiyar Logan, bize filmdekine benzer bir hikayeyi anlatıyor. Filmin esin kaynağı da olan bu hikayede, 50 yıl önce Wolverine ölmüştür ve onun yerinde Logan adında ailesine iyi bir yaşam vermekten başka bir gayesi olmayan yaşlı bir adam vardır. Hulk çetesi tarafından kenara itilmiş, her şeyi göze alacağı bir karar vermeye zorlanan bir adam. Delirmiş bir ülkede Logan’ın son, acımasız yolculuğuna tanıklık edeceksiniz.

WhatsApp Image 2017-03-14 at 00.53.21

İşte bu muhteşem Wolverine macerasını Patreon’dan bizi destekleyenler arasından yapacağımız çekilişle 5 destekçimize hediye ediyoruz!

Şayet her ay yapacağımız bu çekişlere katılmak ve birbirinden güzel çizgi romanlardan kazanmak istiyorsanız tek yapmanız gereken  WWW.PATREON.COM/GEEKSTRA adresini ziyaret etmek ve bizi herhangi bir kategoriden destekleyerek Patronumuz olmak! Destekleriniz bizim için çok önemli ve her destek sizlere bir çok farklı ödül olarak geri dönüyor!

Tabi bizi Çizgi Roman Hediyeli Kaset Doldurduk Size kategorisinden destekleyenler ÇEKİLİŞSİZ KURASIZ olarak her ay seçtiğimiz bir çizgi romana sahip oluyor. Bu ay bu kategoriden bizi destekleyenlere Gerekli Şeyler’den çıkmış olan bir diğer İhtiyar Logan serisinin 0 ve 1. ciltlerini hediye ediyoruz!

IMG_20170320_194217

Kazananları 3 Nisan Pazartesi günü açıklayacağız. Yani çekilişe katılmak veya çekilişe girmeden her ay yeni bir çizgi roman okumak için hala şansınız var.

Hadin

Tagged as: .

Previous post

Post comments

This post currently has no comments.

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Devamını oku:
Balkon Keyfi 42 – Netflix & Marslı

Selam Gençler! Balkon Keyfi’nin bu bölümünde ülkemizde yeni hizmete giren Netflix'ten ve Saygın’ın neden Marslı...

[Cosplay] Star Wars Celebration 2017 Cosplay Galerisi

Son zamanlarda siztemizde ağırlıklı içeriğin Star Wars Celebration ve etkinlik kapsamında paylaşılan haberler olduğunu fark...

Kapat