• Home
  • keyboard_arrow_right ÇİZGİ ROMAN
  • keyboard_arrow_right FİLM
  • keyboard_arrow_right Marvel Gizli Bir Namor Projesine Mi Başladı?

ÇİZGİ ROMAN

Marvel Gizli Bir Namor Projesine Mi Başladı?

R.ist.T.O. 19 Şubat 2017


Background
share close

Geçen sene Kevin Smith’in Fatman on Batman podcastinde Joe Quesada Namor: The Sub-Mariner’ın film haklarının yeniden Marvel’e geçtiğinden bahsetmişti.

Şimdi Reel News Hawaii adlı bir Twitter hesabı Aquaman ile birlikte bir rakip projenin daha Hawaii’de çekim yapıyor olabileceği haberini paylaştı.

Reel News Hawaii’nin ne kadar güvenilir tartışılır ama bir Namor filminin geliyor olma ihtimali pek mantıklı gelmiyor. Marvel’in bu on yılın sonuna kadar vizyona sokacağı filmlerin sayısı belli fakat hala “untitled” olarak belirtilmiş filmleri de var. Belki Namor bunlardan biridir?

Televizyon için bir proje olabileceği de düşünülebilir fakat Netflix, ABC ve Freeform platformlarının mevcut projeleriyle uyuşan bir proje değil Namor.

Bir başka ihtimal Infinity War kapsamı içinde Namor’u tanıtmak istiyor olabilirler. Infinity War sonrası eğer çizgi romanlardaki gibi Infinity Stoneların Dünya’da saklanması gibi bir durum olacaksa Iluminati hikayesine bağlamak da çok mantıklı olacaktır. Ayırca DC’nin Aquaman için solo film çektiği bir dönemde benzer bir ortamda karşılık verme isteği de illa ki vardır.

Lisans problemi yaşanan Profesör X ve Reed Richards dışındaki tüm Iluminati karakterlerini Infinity War’da tanıtmak bence kötü bir fikir olmaz.geekstra_donnie yenNamor filminin geliyor olabileceği söylentileri üzerine Teenage Mutant Ninja Turtles filmlerinde Shredder’ı oynayan Brian Tee role talip olduğunu belirtti. Hayranlar ise rolün Donnie Yen’e verilmesini istiyor.

Disney ve Marvel’in şimdiye kadar filmlerinde pek bir ırksal hatta cinsiyet çeşitliliğine gitmemiş olması uzun süredir bir eleştiri konusuydu. İlk siyahi başrollü (Black Panther) ve ilk kadın başrollü solo filmleri (Captain Marvel) daha halen yapım aşamasında. Namor için Asyalı bir oyuncu tercih etmeleri Marvel için sürpriz bir hamle olabilir.

Siz ne düşünüyorsunuz?

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi! Bize destek olmak isterseniz, PATREON sayfamızdan bizlere destek olabilirsiniz.
Bu arada dost sitemiz Paralel Evren Çizgi Roman Dükkanına da göz atın!

Etiketler: .

Yazar

R.ist.T.O.

İzle, oku, tüket... Tekrarla.

list Arşiv

Background
Previous post

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Yorumunu Yaz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site çöp yorumlardan kaçınmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinin nasıl kullanıldığını öğrenmek için tıkla.