• Home
  • keyboard_arrow_right ÇİZGİ ROMAN
  • keyboard_arrow_right FİLM
  • keyboard_arrow_right Marvel Sinematik Evreni’nin 4. Fazı Olmayabilirmiş!

ÇİZGİ ROMAN

Marvel Sinematik Evreni’nin 4. Fazı Olmayabilirmiş!

Konuk Yazar 23 Nisan 2017


Background
share close

Başlıktan korkmayın! MCU falan bitiyor değil, 4. Faz olmayacak dediğimizde sakın hayal kırıklığına uğramayın. Marvel Sinematik Evreninin şu noktada sonlanması pek olası görünmüyor tabii ki!

Marvel Sinematik evreni Kevin Feige önderliğinde 2008 yılından beri çok uzun bir yol kat etti. 2008 yılında Iron – Man ile başlamak üzere şu ana kadar 2 Avengers filmi, 3 Iron – Man, 3 Captain – America, 2 Thor, 1er adet de Doctor Strange, Antman, The Incredible Hulk ve Guardians of the Galaxy filmleri olmak üzere 14 adet yapım ortaya koydular. Yakın zamanda Guardians of the Galaxy Vol. 2’yi bizlerle buluşturacaklar. Ardından ise Spider-Man : Homecoming, Thor: Ragnarok, Antman and The Wasp, Captain Marvel, Black Panther ve tabii ki Avengers Infinity War ve İsimsiz Avengers 4 filmleri olmak üzere önümüze 7 adet film sermek üzere son sürat çalışmaktalar. Ve sanırım pek de durmak gibi bir niyetleri yok.geekstra_marvel phase4 (1)Peki Avengers 4’ün ardından ne olacağıyla ilgili kafalarda soru işaretleri mevcut. Hangi karakterlere veda edeceğiz, başka hangi yeni karakterlerle tanışacağız veya Thanos’tan sonra nasıl bir yol izlenecek gibi sorular beynimizi meşgul etmekte.

Marvel Studios’un patronu, Marvel Sinematik Universe’ün babası Kevin Feige bu konuyla ilgili yavaş yavaş düşüncelerini bizlere aktarmaya başlamış. Basın karşısında yaptığı röportajda Avengers : Infinity War’un bir final olacağını ve 3. Fazın bitiminden sonra çok daha farklı bir yola sapmak istediklerini söylemiş. Bundan sonra filmleri fazlara ayırmayabileceklerine sözlerinde yer vermiş.

“Şanslıyız ki şu zamana kadar kontrat sorunlarıyla fazla uğraşmadık. Bir çok film içeren kontratlara sahip bir çok insan vardı, ayrıca yeni fikirlerimiz, almak istediğimiz Civil War gibi virajlar vardı ve Spider-Man: Homecoming gibi yeni anlaşmalar yapabilecek şansa da sahiptik. Spider-Man Homecoming castı hikayeyi götürmek istediğimiz yön konusunda müthiş bir heyecana sahipti. Şu an her şey böyle işliyor, her şey hikayeyi nereye götürmek istediğimizle başlıyor. Infinity War’a ulaştığımızda bir sonuç olmayacaksa da bir final havası kesinlikle olacak. İsimsiz Avengers 4 filmine geldiğimizde MCU’nun ilk 3 fazınının çevrelediği 22 filme sahip olacağız. Bu noktadan sonra ise her şey çok farklı olacak. Bir 4. Faz olup olmayacağını bilmiyorum; 4. Fazın yerine daha yeni, daha farklı bir şey olabilir.”

geekstra_marvel phase4 (2)Siz ne dersiniz? MCU 3. Fazın ardından nasıl bir yola sapabilir? Seyircilere ne gibi farklı tatlar sunabilir? Hangi karakterler ve hangi filmleri beyazperdede görmek istersiniz?

Yazan: ModernMyth

Etiketler: .

Previous post

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Yorumunu Yaz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bu site çöp yorumlardan kaçınmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinin nasıl kullanıldığını öğrenmek için tıkla.