• Home
  • keyboard_arrow_right ÇİZGİ ROMAN
  • keyboard_arrow_right FİLM
  • keyboard_arrow_right Mel Gibson Suicide Squad 2’yi Yönetecek Mi?

ÇİZGİ ROMAN

Mel Gibson Suicide Squad 2’yi Yönetecek Mi?

R.ist.T.O. 17 Şubat 2017


Background
share close

Eminim bu başlığı gördükten sonra sizin de aklınıza “şaka mı bu?” sorusu gelmiştir. Evet bu gerçek. WB ve DC Suicide Squad’ın devam filmi için Mel Gibson’u istiyor.

Mel Gibson’un son dönemlerde eski skandallarıyla kendisine bir mesafe koymayı başararak yeniden oyunculuk ve yönetmenlik yaptığını görüyoruz. Fakat Gibson’un popülerliği veya antipatikliği bir yana Suicide Squad için uygun bir yönetmen olduğu kanaatine nasıl varmışlar?geekstra_suicide squad 2 (2)Kendisinin iyi bir yönetmen olduğu kesin (her ne kadar oyunculuğunu tercih etsem de) fakat şimdiye kadar yönettiği filmlere bakıldığında biraz daha ağır dramatik filmler olduğunu görüyoruz. WB’nin Suicide Squad 2 için “Aradığımız adam Mel!” demiş olmasının altındaki mantık ve sebebi merak ediyorum doğrusu.

Oscar ödüllü bir yönetmen unvanını mı kullanmak istiyorlar? Aksiyon oyuncusu olarak geçmişine mi güveniyorlar? Nedir bilmiyorum ama eğer bu eşleşme gerçekleşirse eminim sırf merak faktöründen filmi izleyecek olanlar da olacaktır. Belki de bunu istiyorlar…

Geekstra ailesiyle her konuda muhabbet için Facebook Grubumuza bekleriz.
TwitterYoutube ve Google + hesaplarımızdan da bizleri takip ediniz, Seviniz bizi! Bize destek olmak isterseniz, PATREON sayfamızdan bizlere destek olabilirsiniz.
Bu arada dost sitemiz Paralel Evren Çizgi Roman Dükkanına da göz atın!

Tagged as: .

Author

R.ist.T.O.

İzle, oku, tüket... Tekrarla.

list Archive

Background
Previous post

Post comments

This post currently has no comments.

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.